Воїнам зі Львівщини передадуть на передову ще чотири автівки

28 квітня 2022р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 28 квітня, під будівлею Львівської обласної військової адміністрації відбулася урочиста передача автомобілів, які поїдуть до українських військових на передову. Транспортні засоби передав президент та засновник бізнес-клубу West Ukrainian Business Club Олександр Магунь.

Залізничний контейнерний термінал «Мостиський Драй Порт» та West Ukrainian Business Club відгукнулися на запит Львівської ОВА до підприємців про підтримку та допомогу в забезпеченні наших воїнів бойовою технікою. Вони спільно долучилися до купівлі та транспортування автомобілів зі Скандинавії.

«Ці автомобілі будуть надзвичайно ефективними на передовій завдяки своїй мобільності та швидкості пересування. Чотири машини, які передали сьогодні, є лише невеликою частиною того, чим West Ukrainian Business Club та «Мостиський Драй Порт» допомагають ЗСУ від початку повномасштабного вторгнення рф в Україну. Машини поїдуть на фронт допомагати нашим хлопцям виборювати перемогу. Їх передадуть бригадам зі Львівщини». – Зазначив очільник області Максим Козицький.

Загалом у розпорядження ЛОВА передали 4 пікапи: три авто марки Ford Ranger та Ssangyong Actyon Sport.

«Ця партія автомобілів не є першою. Ми закупили українським воїнам станом на зараз 27 автомобілів і будемо продовжувати робити це надалі – до нашої перемоги. Географія купівлі транспортних засобів значно розширилася, адже на території Польщі та Німеччини майже усі автомобілі такого класу є уже в дефіциті. Ці автомобілі є повнопривідними з дизельними двигунами та характеризуються високою прохідністю». – Розповів Олександр Магунь.

Окрім цього, після передачі автомобілів, відбулося підписання меморандуму про партнерство та співпрацю бізнес-клубу West Ukrainian Business Club із Департаментом економічної політики ЛОВА. Зокрема, в межах цього меморандуму відбуватиметься спільна робота бізнес-клубу та Департаменту економічної політики щодо програми підтримки для власників та перших осіб вимушено переміщеногодо Львівщини бізнесу. 

Нагадаємо, сьогодні вранці зі Львівщини також відправили українським захисникам на фронт 30 позашляховиків, які закупили завдяки БФ "СХІД" та Київській школі економіки. Детальніше читайте за посиланням

Ключові слова:

автоЗСУ

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook