На Львівщину прибули понад 30 тисяч доз вакцини «Comirnaty»

28 квітня 2022р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

На Львівщину надійшла чергова партія вакцини від Covid-19 «Comirnaty» («Pfizer») у кількості 31 590 доз. Це інноваційна вакцина на платформі мРНК, розроблена німецькою біотехнологічною компанією «BioNTech» спільно з американським фармакологічним концерном «Pfizer». Детальніше про дію, склад та використання "Comirnaty" – за посиланням.

Нагадаємо, що отримати щеплення від Covid-19 можна у закладах охорони здоров’я Львівщини, попередньо звернувшись до сімейного лікаря у поліклініці  для запису на вакцинацію. Центри масової вакцинації населення припинили свою роботу з початком повномасштабної війни росії проти України.

«Вакцини є основоположною стратегією профілактики захворювань, які мають значний вплив на здоров’я населення. Найважливішим завданням є підтримувати широку програму вакцинації та підтримувати належний рівень охоплення протягом тривалого часу для досягнення ефективного контролю захворювань, які можна запобігти вакцинацією.

Ця пандемія ще не закінчилася і вкрай важливо використовувати доступні дози, щоб захистити якомога більше населення. Ситуація в країні, пов’язана із страхом людей покинути свої домівки, економічними труднощами, нестачею людських ресурсів, прискорила зниження рівня вакцинації. Необхідно працювати над поверненням швидкого темпу вакцинації, надавши йому високий пріоритет», - зазначив директор департаменту охорони здоров’я ЛОВА Орест Чемерис.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook