Житлові субсидії на неопалювальний сезон будуть автоматично перепризначені: детальніше

5 травня 2022р, Новини. Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

Уряд вніс зміни до порядку призначення житлових субсидій. Зокрема, житлові субсидії на неопалювальний сезон з травня поточного року будуть перепризначені для всіх одержувачів, які отримували житлову субсидію в опалювальному періоді 2021/22 років, автоматично.

Перепризначення буде здійснюватись на підставі інформації, наявної в органах соціального захисту населення з оновленням даних про доходи осіб від ПФУ та ДПС.

Також призначатимуть субсидію і одержувачам, які отримали грошові валютні кошти від благодійних організацій або придбали для оплати лікування чи навчання.

Зазначені зміни зміцнить захист права на отримання житлових субсидій та забезпечить їх безперебійне призначення, нарахування та виплату протягом неопалювального сезону 2022 року.

Для отримувачів з регіонів, у яких тимчасово не працюють органи соціального захисту, встановлено спеціальний механізм визначення розміру житлових субсидій протягом неопалювального сезону. Їхній розмір визначатиметься на основі розміру субсидії або пільги за січень 2022 року з урахуванням фактичних даних 2021 року про співвідношення середнього розміру субсидій або пільг у січні та квітні, а також у січні та вересні, як найбільш показовому місяці неопалювального сезону.

Варто зазначити, що одержувачам з регіонів, де ведуться бойові дії, субсидію буде призначено з початку сезону, незалежно від того, в якому місяці сезону вони звернулись за призначенням.

Також зазначеній категорії субсидіантів дозволено не інформувати про обставини, які впливають на призначення та розмір субсидії протягом воєнного стану. Однак є обов’язок поінформувати про такі обставини протягом першого місяця після скасування воєнного стану.

До слова, за підсумками опалювального періоду (жовтень 2021 року – квітень 2022 року) у Львівській області житлову субсидію одержували більше ніж 150 тисяч домогосподарств.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook