На Львівщині з офіційним візитом перебуває голова НСЗУ Наталія Гусак

6 травня 2022р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

Наталія Гусак вперше відвідала Львівщину як голова Національної служби здоров’я України та у межах свого візиту зустрілася з начальником Львівської ОВА Максимом Козицьким.

Під час зустрічі обговорили особливості функціонування системи охорони здоров’я області в період воєнного стану, проблеми регіону, пов’язані з наданням медичної допомоги тимчасово переміщеним особам, а також особливості роботи і взаємодії системи з відомчими закладами.

Зустріч відбулася за участі заступника начальника Львівської ОВА Іван Собка, директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОВА Ореста Чемериса та керівниці Західного міжрегіонального департаменту НСЗУ Мар’яни Возниці. 

Окрім того, голова НСЗУ відвідає кілька закладів охорони здоров’я на Львівщині – дитячу лікарню, перинатальний центр та один із приватних закладів первинної медичної допомоги, який законтрактований з НСЗУ. Наталія Гусак зустрінеться з керівниками медзакладів з метою обговорення роботи мережі в контексті дотримання та напрацювання в області клінічних маршрутів пацієнта для отримання усіх необхідних медичних послуг.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook