Розвиток економіки в умовах війни: в Україні створили Національну платформу продовольчої безпеки

6 травня 2022р, Новини. Департамент економічної політики, Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, за підтримки Офісу Президента України, Мінекономіки та Мінагрополітики створили Національну платформу продовольчої безпеки. 

Мета впровадження Платформи – об’єднати зусилля виробників харчових продуктів, міжнародних організацій, торгових мереж для розвитку української економіки в умовах війни. Платформа є зручним та оперативним інструментом для пошуку найнеобхідніших продуктів і товарів широкого вжитку, пропозицій для виробників з урахування логістичних можливостей.

Платформа надає можливість швидко сформувати потребу в товарах та побачити пропозиції інших учасників ринку, а також можливість державним органам, комерційним структурам та волонтерським організаціям оперативно взаємодіяти та вирішувати питання постачання товарів, у яких є потреби на місцях.

У період переміщення виробничих потужностей, коли втрачено раніше налагоджені зв'язки, Платформа є зручним механізмом поновлення партнерських стосунків і налагодження конструктивної роботи.

Крім того, Платформа надає доступ до актуальної інформації щодо реальних потреб та пропозицій різних товарів. Це значно спрощує варіанти пошуку ринку збуту для продукції вітчизняних виробників та спрощує комунікацію з покупцем чи постачальником без зайвих посередників.

Нещодавно на платформі з'явилася можливість замовлення логістичних послуг та укладання смартконтрактів, а відтепер є змога внесення інформації щодо зареєстрованих потужностей операторів ринку харчових продуктів, автоматичного інформування користувачів щодо створення бронювання за угодами, копіювання потреб та пропозицій. Також створено довідник «Умови постачання» Incoterms у картках потреб та пропозицій.

За час роботи на Платформі зареєструвалося понад три тисячі учасників. Майже 40% з них – це виробники. На другому місці за кількістю користувачів – кінцеві замовники продукції, на третьому – торгові компанії та мережі.

Реєстрація та робота на платформі для всіх учасників є безкоштовною.

Зайти на Платформу можна за посиланням: https://dpss.creatio.com/.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook