Періодичні видання запрошують до участі в конкурсі на отримання фінансової підтримки

22 січня 2018р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

Департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА, в межах Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2018-2020 роки оголошує збір пропозицій щодо надання фінансової підтримки друкованим засобам масової інформації для дітей та юнацтва, інвалідів, спеціалізованим науковим виданням, що видаються науковими установами та навчальними закладами не нижче третього рівня акредитації, і засобам масової інформації, які цілеспрямовано сприяють розвитку мов та культур національних меншин України, а також періодичним виданням літературно-художнього напряму.

Конкурсу розпочнеться 25 січня 2018 року і триватиме 14 календарних днів з моменту його початку. Заяви подаються до департаменту внутрішньої та інформаційної політики обласної державної адміністрації: м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 401 (4 поверх), щодня з понеділка до п’ятниці, з 10.00 до 17.00.

Перелік документів:

- заява на ім’я директора департаменту, у якій зазначається підстави для отримання такої підтримки, а також мета її використання;

- детальний кошторис витрат на видання тиражу засобу масової інформації;

- копія свідоцтва про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації;

- три останні примірники видання, яке претендує на підтримку;

- заповнена онлайн форма, що міститься за посиланням.

До участі у конкурсі допускаються лише юридичні особи, зареєстровані на теренах Львівської області, які не отримують фінансування/співфінансування з районних, обласного, державного бюджетів. Рішення про надання чи відмову у наданні заявникові (засобу масової інформації) фінансової підтримки ухвалюється на засіданні комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, духовного відродження та засобів масової інформації обласної ради.

Фінансова підтримка засобу масової інформації припиняється у разі встановлення судом порушень засобом масової інформації вимог Конституції України, фактів зловживання свободою діяльності засобів масової інформації, що завдає матеріальної і моральної шкоди юридичним і фізичним особам.

Відновлення підтримки можливе лише після виконання судового рішення у повному обсязі та не раніше, ніж через рік після її припинення.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook