В районах області розпочали навчальні семінари із впровадження аграрних розписок

25 січня 2018р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

З 24 січня департамент агропромислового розвитку Львівської ОДА розпочав проведення навчальних семінарів у районах Львівської області з питань підтримки аграрного сектору економіки та реалізації проекту із впровадження аграрних розписок.

Такий семінар вже провели у Жидачівському районі. Зокрема, заступник директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації – начальник управління Людмила Гончаренко спільно з консультантами міжнародної фінансової корпорації (IFC) ознайомила аграріїв із обсягами та механізмами підтримки з державного та обласного бюджетів у 2018 році.

Окрім цього, аграріям роз’яснили механізм роботи аграрних розписок, як одного з інструментів додаткового фінансового ресурсу на придбання матеріально-технічних цінностей, а також вигоди для аграріїв, підприємств-постачальників, банківських установ та кредитних спілок.

Зазначимо, що у 2018 році на підтримку аграрного сектору економіки з державного бюджету виділили 6,3 млрд грн, з обласного бюджету на реалізацію Комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового виробництва Львівської області – 19,6 млн грн.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook