З нагоди відкриття ХХІІІ зимових Олімпійських Ігор відбудеться урочиста церемонія підняття Державного прапора України

6 лютого 2018р, Новини. Управління молоді та спорту, Прес-служба ОДА

У п’ятницю, 9 лютого, в день відкриття ХХІІІ зимових Олімпійських Ігор в Пхьончхані, відбудеться урочиста церемонія підняття Державного прапора України та Прапора НОК України.

Початок церемонії – о 15:00 годині біля головного флагштоку області в сквері поблизу будівлі Львівської обласної державної адміністрації.

Такі вже традиційні церемонії відбуваються також і в інших обласних та районних центрах України з метою популяризації олімпійських цінностей, залучення дітей та молоді до ведення здорового способу життя, виховання патріотичних почуттів уболівальників та підтримки кращих з кращих українських спортсменів на наймасштабніших спортивних змаганнях останнього чотириріччя.

Церемонія відкриття в Республіці Корея, у якій п’ятеро дітей із сільської провінції зустрічатимуться з різними казковими пригодами, розпочнеться 9 лютого о 20:00 за місцевим часом і буде присвячена миру. Всього у виставі буде задіяно 2000 осіб, а також використані технології Reality та 5G.

Україну на найпрестижнішому спортивному форумі Планети представлять 33 спортсмени у 9 видах спорту: біатлоні (11 спортсменів), фігурному катанні (4 спортсмени), санному спорті (6 спортсменів), фристайлі (3 спортсмени), лижних гонках (4 спортсмени), гірськолижному спорті (2 спортсмени), сноубордингу (1 спортсмен), скелетоні (1 спортсмен) і лижному двоборстві (1 спортсмен). Львівщину у олімпійському Пхьончханіз поміж них презентуватимуть5 спортсменів: Олена Стецків, Олена Шхумова, Захарків Роман, Антон Дукач (санний спорт), Ольга Книш (гірськолижний спорт).А в складі тренерського колективу національної збірної команди України працюватимуть четверо найкращих фахівців зимових видів спорту Львівщини: Тарас Гарцула, Володимир Вахрушев, Олег Жеребецький(санний спорт) та Юлія Шепіленко (гірськолижний спорт).

Познайомитися та отримати детальну інформацію про усіх українських спортсменів можна за посиланням.  

Українська держава задекларувала виплати таких винагород за олімпійські медалі: за перше місце - 125 тисяч доларів, за друге місце - 80, за третє - 55.

Формується також позабюджетний призовий фонд для тих українських спортсменів, які стануть переможцями та призерами Зимових Олімпійських Ігор. Кожен український медаліст зимової Олімпіади 2018 року отримає додаткове матеріальне заохочення у таких розмірах: бронзові призери отримають по 150 000 грн., срібні – по 300 000 грн., а премія за олімпійське "золото" становитиме 500 000 гривень.

Уболіваймо за «синьо-жовту» дружину в Республіці Корея разом!

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook