У Братковичах відкрили школу, яку будували шість років

29 грудня 2021р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні у селі Братковичі, що на Львівщині, урочисто відкрили нову школу. Заклад розрахований на близько 180 школярів, які з початку нового навчального семестру сядуть за парти в комфортних шкільних приміщеннях.

Будівництво розпочали у 2016 році, однак через брак фінансування об’єкт отримав статус довгобуду. Цьогоріч школу внесли до програми Президента України «Велике будівництво». Упродовж цих років на території школи звели двоповерхову будівлю, встановили віконні блоки та влаштували шатровий дах.

Вже сьогодні школа відчинила свої двері для майже 180 учнів. На урочистий захід завітали представники влади, керівництво громади, села, вчителі, школярі та батьки. Участь у відкритті школи взяв голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький та перший заступник Андрій Годик.

«Правильно кажуть: «Якщо є школи в селах, то буде і громада». Мені справді дуже приємно сьогодні приїхати до вас на завершення року і стояти біля цієї чудової нової школи. Її закінчили будувати цьогоріч в межах президентської програми Велике будівництво. Приємно розуміти, що завдяки цій школі діти матимуть можливість отримувати освіту. Освіту, яка дозволить їм здобути професію та знайти себе у житті, стати лікарями, вчителями, службовцями, військовими, зрештою бути щасливими на рідній землі. Величезне дякую людям, які доклались до будівництва школи. Надіюсь, що цей об’єкт стане центром освіти, науки, знань та дитячих усмішок, можливістю здобути щасливе життя на Україні»,-  зазначив Максим Козицький.

 Також очільник області вручив подяку від Міністерства освіти і науки України директорці школи Ользі Косик.

«Я 40 років працюю в школі й усі ці 40 років моєю мрією було відкриття нового сучасного навчального закладу для наших дітей. Школа надзвичайно гарна та простора. Впевнена, що дітям в ній буде комфортно навчатись, а педагогічним працівникам працювати. Тут є просторі класи, великий спортзал, сучасна їдальня, нові меблі та комп’ютерний клас», - зазначила директорка.

Раніше через брак приміщень учні навчались у дві зміни. Умов для занять фізкультурою в межах школи теж не було. Їдальня ж знаходиться в кількох метрах від самого закладу. Ці чинники й зумовили початок будівництва нової загальноосвітньої школи.

Об’єкт має два поверхи, на яких розмістили класні кімнати, спортивний зал, зону для відпочинку. Також згідно з планом на об’єкті передбачили їдальню, внутрішні санвузли, на що загалом передбачили понад 77 млн гривень (більш як 61 млн лише за поточний рік).

У 2021 році на об’єкті встановили дверні блоки, завершили фасадні та внутрішні оздоблювальні роботи, збудували котельню, встановили твердопаливні та газові котли, улаштували інженерні мережі (система опалення, вентиляція, водопостачання та водовідведення, електропостачання), встановили автоматичну пожежну сигналізацію, провели роботи з благоустрою, встановили зовнішнє освітлення.

Окрім цього, влаштували очисні споруди та пожежні резервуари, закупили та встановили обладнання для навчальних класів, харчового та медичного блоку, спортивного залу, комп’ютерного класу тощо.

Реалізація проєкту дала змогу оснастити школу сучасними інформаційними технологіями, щоб розширити можливості для організації якісного навчально-виховного процесу. Новозбудована школа підвищить енергоефективність й зменшить відповідні бюджетні витрати через заходи енергозбереження (металопластикові вікна, термоізоляція зовнішніх стін та стелі), застосування новітніх матеріалів та технологій при будівництві. Не менш важливо, що навчальний заклад дасть змогу забезпечити жителів громади новими робочими місцями.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook