За кошти ЄБРР на Яворівщині збудують ще одну сонячну електростанцію

8 лютого 2018р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 8 лютого, у Львові Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман зустрівся із ключовими інвесторами Львівської області.

«Нам потрібно забезпечити якісне гарантування інвестицій в Україну. Дуже важливо, щоб ви інвестували, створювали робочі місця, напрацьовували продукти і ніхто вам не заважав цього робити, - наголосив Володимир Гройсман. - Ми маємо змінювати модель нашої економіки, створювати більше доданої вартості всередині нашої країни».

У межах зустрічі підписали кредитну угоду щодо фінансування будівництва першої черги сонячної електростанції потужністю 36 МВт між ТзОВ «Енергопарк Яворів» та Європейським банком реконструкції та розвитку.

Угоду підписали директор представництва ЄБРР в Україні Шевкі Аджунер та директор «Енергопарк Яворів» Максим Козицький.

«Три місяці тому ми відкривали сонячну електростанцію на 21 МВт. Проект на 36 МВт ми підписали сьогодні. Усе це підкреслює важливість енергосектору для зовнішніх інвесторів. Оскільки світ змінюється і економіка міняється разом з ним, треба переходити до систем, що робитимуть постачання електроенергії від виробника до користувача найбільш енергоефективним чином. Поза тим, ми теж підтримуємо ціноутворення в аукціонному типі. У планах також розвиток зеленої енергетики на більших проектах у більших масштабах», - наголосив Шевкі Аджунер.

Обсяг інвестицій - понад 30 мільйонів євро, з яких 24,7 млн євро є коштами Європейського банку реконструкції та розвитку. 

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook