Облаштування приймальних відділень в опорних лікарнях обговорили під час селектора із Прем'єром

7 лютого 2020р, Новини. Прес-служба ОДА

У всіх областях України планують облаштувати понад дві сотні приймальних відділень в опорних лікарнях, а роботи мають розпочати уже найближчим часом.

Про це сьогодні йшлося під час селекторної наради під головуванням Премьер-міністра України Олексія Гончарука.

За постановою Кабінету Міністрів усі об’єкти мають відповідати уніфікованим єдиним стандартам та будуть забезпечені сучасним обладнанням.

«Усі стандарти адаптують під кожну область. Це важлива організаційна робота, яку треба оперативно виконати. Держава візьме на себе фінансування будівельних робіт та централізовану закупівлю стандартизованого обладнання. Внаслідок впровадження реформи, люди мають бачити, що система охорони здоров’я змінюється на краще», - наголосив очільник Уряду.

В межах облаштування опорних лікарень подбають також про дороги, якими довозитимуть пацієнтів.

Окрім того, в межах наради порушили питання стану готовності закладів вторинної та третинної (спеціалізованої та високоспеціалізованої) медичної допомоги до запровадження в 2020 році системи фінансування за програмою медичних гарантій. В цілому показники готовності Львівської області перебувають на рівні середніх показників по Україні. Загальна готовність в порівнянні з минулим тижнем збільшилась на 4,2% і становить 84,2 %.

Під час селектора Премьер-міністр України доручив провести аудит парку карет швидкої допомоги та шкільних автобусів, аби мати розуміння де і в якій кількості підсилити кількість автотранспорту.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook