''В Україні створять 4 фонди відновлення'', - прем'єр-міністр Денис Шмигаль

3 березня 2022р, Новини. Прес-служба ОДА

За дорученням Президента України, Уряд починає працювати над створенням 4-х фондів. Кошти цих фондів підуть на відновлення України.

Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час звернення.

Першим є Фонд відновлення зруйнованого майна та інфраструктури.

''Ми відновимо все, що зруйнували російські окупанти. Кожен дім, кожну квартиру, кожну школу, кожен дитячий садок та лікарню. Кожен міст і дорогу'', - заявив прем'єр-міністр.

Другий – Фонд оновлення та трансформації економіки. 

''Ми будемо просити наших партнерів прийняти для нас так званий «український План Маршалла». Нам потрібно не просто відновити економіку, ми будемо будувати нову європейську країну'', - сказав Денис Шмигаль.

Третім є Фонд обслуговування та погашення боргу. 

''Україна сьогодні, незважаючи на війну, виконує всі свої зобов’язання. 1 березня Мінфін України здійснив купонну виплату в розмірі 292 мільйони доларів за єврооблігаціями. Але ми вважаємо, що світ має допомагати й підтримувати Україну, розуміючи який тягар сьогодні лежить на нас'', - додав прем'єр-міністр.

І четвертий - Фонд підтримки постраждалого бізнесу. 

''Всі ми бачимо, скільки підприємців, компаній допомагають сьогодні нашим військовим, лікарям, звичайним українцям. Всі об’єднались заради спільної мети – вигнати ворога з нашої землі. І ми розуміємо, що наша задача – допомогти бізнесу повернутись до нормальної роботи, нормального життя, нормального існування'', - резюмував Денис Шмигаль.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook