У навчальних закладах Львівщини вшановують Героїв Небесної Сотні

19 лютого 2018р, Новини. Департамент освіти і науки, Прес-служба ОДА

До Дня Героїв Небесної Сотні у закладах загальної середньої та позашкільної освіти області відбудеться низка виховних і тематичних заходів.

Зокрема, впродовж тижня у школах проводяться тематичні уроки, вечори пам’яті, виховні години, конференції, семінари, присвячені Дню Героїв Небесної Сотні, а також зустрічі учасників Революції Гідності, учасників АТО з учнівською молоддю.

У вівторок, 20 лютого, учні та педагоги візьмуть участь у покладанні квітів до могил Героїв Небесної Сотні на Личаківському кладовищі. Початок – о 10:00 год.

О 14:00 год. у Львівському обласному Будинку вчителя пройде круглий стіл за участі педагогів та членів Львівського обласної організації Національної спілки письменників України.

О 15:00 год. розпочнеться радіоміст вихованців дитячої радіостанції імені В. Мархасіна «Герої Небесної Сотні в наших серцях» Львівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

Також о 15:00 год. відбудеться круглий стіл за участі лідерів обласного учнівського парламенту та учнів Львівської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату № 1 імені Б.І. Антонича.

Окрім цього, 20 лютого відбудеться флеш-моб із запаленням свічок за участі гуртківців Львівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, присвячений пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook