Зимноводівська громада отримає нову школу на 500 учнівських місць

28 січня 2022р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Будівництво загальноосвітньої школи I-III ступенів у с. Суховоля Зимноводівської територіальної громади Львівського району обговорили сьогодні на нараді під головуванням першого заступника голови Львівської ОДА Андрія Годика.

Об’єкт є довгобудом, його будівництво розпочали ще у 2016 році. За період з 2016 по 2019 рік вимурували більшу частину основної будівлі, провели часткове накриття та встановили вікна. У 2020 році функції замовника отримала Зимноводівська сільська рада. Відтак, торік провели коригування проектно-кошторисної документації та тендерну процедуру, уклали угоду з підрядною організацією.

Як наголосив Андрій Годик, школа у Суховолі є важливим об’єктом, який попередньо включений в Програму Президента України «Велике будівництво».

«Об’єкт передбачає значний об’єм робіт, відтак підрядник і замовник мають відповідально поставитись до його реалізації, скласти календарний план-графік і подати в обласну адміністрацію, щоб у вересні 2023 року діти громади пішли в нову сучасну школу», - зазначив він.

Від початку будівництва на об’єкт скерували майже 31 млн грн, загальна ж кошторисна вартість майже 145 млн грн.

Проєкт передбачає: будівництво двоповерхової будівлі з облаштуванням спортивного та актового залів, майстерень для трудового навчання, будівлі котельні, гаражу на два шкільні автобуси, трансформаторної підстанції, спортивних та ігрових майданчиків, підведення інженерних мереж, внутрішні та зовнішні оздоблювальні роботи, закупівлю обладнання.

Школа у Суховолі дозволить створити 500 нових учнівських місць та додаткових 30 робочих місць, покращить умови праці для понад пів сотні осіб.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook