У Львівській спеціальній школі №100 запрацював новий ліфт для дітей з особливими освітніми потребами

22 лютого 2022р, Новини. Департамент освіти і науки, Прес-служба ОДА

Заступник голови Львівської ОДА Іван Собко, депутати обласної комісії з питань освіти Іванна Герус та Парасковія Дворянин, представники департаменту освіти і науки ЛОДА відвідали сьогодні Комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівська спеціальна школа №100 І-ІІІ ступенів». Під час візиту оглянули матеріально-технічну базу закладу, кабінети природничих наук, тифло-лабораторію та нову бібліотеку. Також дали офіційний старт роботі нового ліфту.

Як розповів Іван Собко, на встановлення ліфта з обласного бюджету скерували 1,7 млн грн.

«Пасажирський ліфт в метало-скляній самонесучій шахті облаштували з метою забезпечення рівних прав і можливостей осіб з інвалідністю та усунення перепон і бар’єрів для дітей з порушення зору в поєднанні з порушеннями опорно-рухового апарату.

Діти мають відчувати себе потрібними, любимими і гідними. Вони мають зростати в умовах, які сприяють їх розвитку. Ми разом маємо робити все, щоб кожного дня діти звершували нові досягнення. За підтримки комісії з питань освіти і науки Львівської облради облдержадміністрація надалі буде звертати увагу на потреби наших закладів, аби діти могли навчатись в гідних умовах», - наголосив Іван Собко.

Зазначимо, що в закладі навчається 72 дитини з Львова, Львівської та західних областей України.

За словами директорки школи Ірини Костецької, у школі навчаються діти, які мають труднощі із пересуванням, позатим діти із інвалідністю також потребують більш доступного способу потрапити до школи.

«Ми вже давно мріяли про ліфт, адже дітям він дуже потрібен. Школа стала для дітей другим домом. Встановлення сучасного ліфту - це справді вагома для нас подія. Кожна дитина, яка цього потребує, зможе дістатись до приміщення школи. Завдяки програмі розвитку освіти вдалось реалізувати цей проект», - розповіла Ірина Костецька.

Директор департаменту освіти Олег Паска поспілкувався із дітьми та запропонував їм висловити свої пропозиції щодо подальшого покращення школи. Дітлахи попросили купити новий автобус, облаштувати дитячий майданчик та миру.

«Діти приходять до школи з великим задоволенням, вони мають таланти, які наші вчителі намагаються усіма силами розвинути. Багато дітей перебувають у школі весь тиждень, тому заняття на сучасному спортивному майданчику справді би покращило їх фізичний стан. Наші діти мають відчувати, що вони є на рівні з усіма дітьми, для них також важливі екскурсії для яких потрібен автобус», - зазначила представник батьківської спільноти Наталя Федишин.

Ключові слова:

дітиліфтшкола

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook