На Пам`ятному Віче вшанували Героїв Небесної Сотні

20 лютого 2018р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 20 лютого, на площі перед памʼятником Тарасові Шевченку відбулося віче Памʼяті, присвячене 4-ій річниці вшанування Героїв Небесної Сотні.

Вшанування розпочалося спільною молитвою.

"Ми сьогодні вшановуємо не тільки полеглих на Майдані, сьогодні ми дякуємо їхнім братам і сестрам, їхнім дружинам і батькам, їхнім матерям. А також братам, сестрам, матерям тих, хто зараз захищає нашу Державу у війні", - наголосив Архиєпископ і Митрополит Львівський УГКЦ Ігор Возняк.

У знак вшанування Героїв Небесної Сотні також відбулася акція «Запали свічу».

"Якби існувала градація героїчності, то наші хлопці займали би там найвищі сходинки. Інколи нам здається, що всі ці втрати даремні. Але зміни є, хоч не такі масштабні як ми сподівалися, але вони є. А щоб зміни були ще більшими треба нам почати міняти свою ментальність. Адже ми до кінця не вірили, що нам удасться досягти результату, та ми його досягли", - зазначив під час віче учасник Революціїї Гідності Ігор Чабан.

В межах вечора виступили капела «Дударик», Софія Федина, Ірина Доля, Максим Перевʼязко.  

Нагадаємо, сьогодні на Львівщині відбулася ще низка заходів із вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні. Зокрема, покладання квітів та запалення лампадок на могилах осіб, що загинули під час Революції Гідності.

На проспекті Свободи - площі, де 4 роки тому повстав львівський Євромайдан, відбулася Всеукраїнська тиха акція «Ангели памʼяті», для якої діти Герої Небесної Сотні  разом з учнями мистецьких шкіл Львівщини створили паперових ангеликів як символ памʼяті.

Окрім того, у внутрішньому дворику географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка відкрили погруддя Герою Небесної Сотні Ігорю Костенку .

Ключові слова:

Небесна Сотня

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook