За 70 років у Турківському районі збудували близько 135 км доріг, за чотири роки після Революції Гідності – 70 км, - звіт РДА

22 лютого 2018р, Новини. Прес-служба ОДА

Торік на Турківщині відремонтували десятки кілометрів доріг. Про це під час звіту про виконану роботу за рік розповів голова Турківської райдержадміністрації Олександр Лабецький.

«Великий обсяг робіт виконано з ремонту доріг району. Упродовж трьох останніх років проведено капітальний ремонт, більше як 68 км дорожнього полотна. Для порівняння,  за  останні 70 років у районі було заасфальтовано близько 135 км доріг», - наголосив  Олександр Лабецький.

За його словами, за кошти в сумі 3 млн грн, що передбачені обласною «Програмою розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг на 2017 рік», проведено поточний ремонт доріг: Турка – Ільник, Бориня – Боберка, Мохнате-Красне та Нижнє Висоцьке – Карпатське.

За рахунок додаткового фінансування на експлуатаційне утримання проведено наступні роботи:

- Верхнє Висоцьке – Гусне – розпушування, грейдерування, підсипання щебенем;
- Нижнє – Верхнє – грейдерування та засипання гравійно-щебеневою сумішшю;
- с.Верхнє, с.Яворів – грейдерування, розпушування дорожнього полотна;
- Турка – Лопушанка – грейдерування, а на ділянці Горішня Турка – Каплунівка – влаштування промоїн методом просочування;
- с.Дністрик Дубовий, с. Присліп – грейдерування;
- Верхнє – Верхній Турів – Соколіки – грейдерування та засипання гравійно-щебеневою сумішшю;
- Турка – Нижня Яблунька – розпушування основи, грейдерування, підсипання щебенем і відфрезованим асфальтом та очищення кюветів.

За рахунок додатково виділених коштів з обласного бюджету завершено роботи з будівництва моста в селі Закичера загальною вартістю 1 млн 400 тис грн.

У 2017 році завершено ремонт автомобільної дороги Львів-Самбір-Ужгород по влаштуванню другого шару із асфальтобетонного покриття протяжністю 38 км, встановлено водостічні лотки та бар’єрну огорожу орієнтовною вартістю понад 80 млн грн.

Ключові слова:

дорогиремонт

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook