Укравтодор погодився взяти під своє управління місцеві дороги, що входять до “Малого карпатського кола”
Державне агентство автомобільних доріг України погодилось взяти під своє управління автомобільні дороги загального користування місцевого значення, що входять у Мале карпатське коло та проєктно-кошторисні документації на будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт цих доріг та штучних споруд на них. До цього ці автошляхи перебували у сфері управління Львівської обласної державної адміністрації.
Йдеться про дороги Славське – Хащованя протяжністю 14,4 км, Славське – Вигода протяжністю 22,3 км, Хітар – Тухля протяжністю 11,95 км, (Київ – Чоп) – Плавʼя протяжністю 4,1 км, Східниця – Верхнє Синьовидне протяжністю 20,7 км, Корчин – Дубина протяжністю 4,3 км, Турка – Східниця протяжністю 38,9 км, Верхнє Синьовидне - Дубина – Кам’янка, протяжністю 15,4 км, Бориня – Мохнате протяжністю 30,3 км, Боберка – Бориня протяжністю 26,8 км та (Київ – Чоп) – Сколе протяжністю 3,5 км.
“Такий крок важливий для того, аби полегшити та пришвидшити фінансування проєкту з будівництва нового транспортного кільця, котре має об’єднати ключові гірські курорти трьох областей - Львівської, Івано-Франківської та Закарпатської. Сьогодні ми отримали офіційну письмову згоду Укравтодору на нашу пропозицію про передачу деяких автомобільних доріг загального користування місцевого значення, які перебувають у сфері управління Львівської обласної державної адміністрації та входять до інвестиційного проєкту «Мале Карпатське коло» у Львівській області”, - зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький.
Також він додав, що зараз департамент дорожнього господарства готує необхідний пакет документів, який скерують Укравтодору. Після цього відповідне рішення має затвердити Уряд під час засідання.
Нагадаємо, у межах проєкту "Мале Карпатське коло" заплановано будівництво трьох нових перевалів, які дозволять повноцінно використати рекреаційний потенціал Славська і Боржави, з’єднають скелі Довбуша з Тустанню і курортами Трускавця та Східниці, і дозволять комфортне та безпечне пересування подорожуючим центральною частиною Українських Карпат. Водночас, діючі автошляхи, в межах проекту заплановано максимально розширити, зробити більш безпечними - зокрема, з допомогою нових безпечних розв’язок, освітлення і відеоспостереженням та створити повноцінні умови для велотуристів. Капітальний ремонт має відбутися і на всіх мостових переходах, які вичерпали свій ресурс у суворих гірських умовах.
Новини за темою
Дорожники ліквідовують деформації дорожнього покриття на напрямку Зимна Вода – Холодновідка
11 травня 2022
Дорожники ліквідовують деформації дорожнього покриття на одній із найбільш завантажених доріг Львівщини. Йдеться про Західний обхід Львова. Станом на зараз важка техніка працює на відтинку Зимна Вода – Холодновідка. Керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області Олег Береза зазначив, що війна внесла свої корективи у плани щодо розбудови дорожньої інфраструктури по всій території України. Однак, проїзд основними автошляхами має бути забезпечений. Адже дороги – це артерії, які забезпечують транспортний зв’язок для громадян нашої держави. «Ще з початку війни ми спостерігали значне збільшення інтенсивності руху транспорту автомобільними дорогами західний областей України, особливо, в напрямках міжнародних пунктів пропуску. Адже вимушено переселені громадяни із східної, південної та центральної частин нашої держави залишали свої домівки, щоб врятуватися від війни. Станом на зараз ситуація трохи стабілізувалася, однак потреба у належному сполученні залишилася». – Наголосив Олег Береза. Він додав, що на ділянках проведення ремонтних робіт організували реверсивний рух транспорту. «Прохання до водіїв, ставитися з розумінням до тимчасових незручностей на дорозі та звертати увагу на встановленні дорожні знаки». – Зазначив керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області.
Підрядник отримав сертифікат на введення в експлуатацію дороги Дроговиж - Дубина
5 травня 2022
Державна інспекція архітектури та містобудування України (ДІАМ) видала сертифікати для введення в експлуатацію відремонтованих доріг. Як роз’яснили в департаменті дорожнього господарства, після завершення капітального ремонту автомобільної дороги згідно з чинним законодавством необхідно здійснити процедуру введення її в експлуатацію. Для цього Державна інспекція архітектури та містобудування України (ДІАМ) за результатами перевірки видає сертифікат, що засвідчує відповідність закінченого будівництвом об'єкта проектній документації та підтверджує його готовність до експлуатації. Відтак, на цьому тижні ДІАМ видали такий сертифікат для експлуатації автодороги Дроговиж - Дубина, якою здійснюють доїзд на озеро Задорожнє, що у Стрийському районі Львівської області. З цього моменту гарантійний термін експлуатації капітально відремонтованих доріг згідно з договором підряду становить 10 років - на земляне полотно та 8 років - на основу дорожнього одягу. Також за період від грудня 2021 року по квітень цього року ДІАМ видала сертифікати готовності до експлуатації таких об'єктів на території області: – автомобільної дороги загального користування місцевого значення Хильчиці - Ясенівці Золочівського району. Ця дорога є об’їзною Золочева та відіграє важливу логістичну складову для транспортної інфраструктури Золочівського району; – моста на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення Судова Вишня - Комарно, Яворівського району Львівської області. Цей міст перебував в аварійному стані і створював загрозу життю людей; – вул. Шкільна (від буд. №1 до буд. № 44) в с. Викоти Самбірського району Львівської області. Дорогу капітально відремонтували задля безпечного руху мешканців села та учнів до школи у с. Викоти. «На цьому робота ЛОВА не зупиняється, продовжуємо підготовку документації для подальшого введення в експлуатацію відремонтованих автомобільних доріг в області». – Наголосив заступник директора департаменту дорожнього господарства Микола Одиноцький.
У поточному році на Львівщині відремонтують майже 350 кілометрів доріг
22 лютого 2022
Цього року у межах Президентської програми «Велике будівництво» на Львівщині планують відремонтувати 336 кілометрів доріг державного та місцевого значення, а також відновити 52 мости. Про це сьогодні під час брифінгу розповів голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький. «У 2010 році на Львівщині відремонтували 0 кілометрів доріг. У 2017 – 179. І це найбільший показник до моєї каденції як голови ОДА. Минулоріч в області в межах «Великого будівництва» відремонтували понад 264 кілометри шляхів. А цього року маємо ще амбітнішу ціль – збудувати та відремонтувати 336 кілометрів доріг і 52 мости», – наголосив очільник області Максим Козицький. Серед пріоритетів на цей рік – ремонт доріг Київ – Чоп та Сколе – Славське, що у межах проєкту «Мале карпатське коло». «Також важливий проєкт - реконструкція Західного обходу Львова і влаштування там транспортних розв’язок на різних рівнях. Завершення капітального ремонту дороги Стрий – Ізварине. Ця дорога з’єднає усю Україну», – додав Максим Козицький. Щодо місцевих доріг, то на цей рік з державного бюджету виділили більше 1,2 млрд гривень. Також голова Львівської ОДА наголосив, що важливим є розвиток прикордонної інфраструктури і надалі розбудовуватимуть під’їзди до пунктів пропуску на українсько-польському кордоні. Зокрема, свого ремонту на всій протяжності дочекається дорога Червоноград – Рава-Руська. Працюватимуть дорожники також у Хирові та Нижанковичах. «Дороги потрібно не лише будувати і ремонтувати, а й берегти та належним чином обслуговувати. Тому в області з’явиться ще 5 майданчиків для зважування у русі. Два таких на Львівщині вже успішно працюють. За два роки, поки діє програма «Велике будівництво», на Львівщині збудували та відремонтували більше кілометрів доріг, ніж за усі попередні роки незалежності України. І виглядає так, що це лише початок. Наше завдання – робити свою справу, обороняти наші кордони, зберігати спокій і ми обов'язково переможемо», - акцентував Максим Козицький. Більше достовірної інформації про стан справ на Львівщині читайте на телеграм-каналі голови ЛОДА Максима Козицького.
Міст на дорозі Мшанець-Стрілки відремонтують за майже 5 млн грн
18 лютого 2022
На автомобільних дорогах загального користування місцевого значення стартує ремонтно-будівельний сезон 2022. Зокрема, відновили роботи з капітального ремонту мосту на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення С141704 Мшанець – Стрілки на ділянці км 19+137. Як інформують у департаменті дорожнього господарства Львівської ОДА ремонт цього мосту розпочали у вересні минулого року. На сьогодні розібрали старий міст, провели роботи з влаштування бурозаливних опор, змонтували балки прогонової будови та влаштували залізобетонну накладну плиту. Виконують підготовчі роботи із влаштування тротуарів. «На виконання робіт з державного дорожнього фонду у 2022 році передбачено 4,8 млн гривень. У цьому році плануємо завершити всі роботи та відкрити для проїзду новозбудований міст», - зазначив заступник голови ЛОДА Юрій Бучко. Нагадаємо, що рух цим мостом перекритий з 2008 року. Після повені та пошкодження поруч збудували тимчасовий міст, який слугує основним проїздом до сьогодні та перебуває в аварійному стані. З того часу жодних робіт з відновлення мосту не проводили.
170 млн гривень скерували з обласного бюджету на ремонт доріг Львівщини
23 грудня 2021
Депутатський корпус затвердив зміни у Програму розвитку мережі й утримання автомобільних доріг, організації та безпеки дорожнього руху та виділила на її фінансування у 2022 році 170 млн грн. “З цих коштів 115 млн грн скерують на проведення робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання доріг загального користування, тротуарів, велодоріжок, влаштування майданчиків для відпочинку, стоянок і місць відстою транспортних засобів, 50 млн грн – на ремонт доріг комунальної власності та 3 млн грн використають на здійснення освітлення пішохідних переходів та аварійно небезпечних ділянок на дорогах області”, - прокоментував директор департаменту дорожнього господарства Львівської ОДА Орест Шуліковський. У Резервний фонд дорожньої інфраструктури заклали 2 млн грн. Водночас, заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко зазначив, що цього року в області відремонтували понад 200 кілометрів автомобільних доріг місцевого значення. Найбільші об'єкти - дорога Мшанець - Стрілки, Ясенів-Золочів, Перемишляни - Чемеринці, Стрілки -Новий Кропивник, Бориня -Боберка, де ремонт продовжать у наступному році. Окрім того, департамент працював над реалізацією проєкту "Мале карпатське коло".
Денис Шмигаль: Проєкт «Мале карпатське коло» стане цілим туристичним комплексом протяжністю в сотні кілометрів
23 грудня 2021
Проєкт «Мале карпатське коло» покликаний покращити дорожню інфраструктуру в гірській місцевості, що веде до туристичних локацій в Івано-Франківській, Закарпатській та Львівській областях. Про це відзначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час наради щодо реалізації проєкту за участі Голови Верховної Ради Руслана Стефанчука, секретаря Ради національної безпеки і оборони Олексія Данілова та Міністра інфраструктури Олександра Кубракова. Також до обговорення проєкту долучилися голови Івано-Франківської, Закарпатської, Львівської облдержадміністрацій та керівники громад. «Мале карпатське коло» — це перший крок до реалізації проєктів з розбудови Карпатського регіону в межах програми Президента «Велике будівництво». Це буде не просто ремонт і будівництво доріг, а цілий туристичний комплекс протяжністю в сотні кілометрів. Окрім транзитного, цей проєкт має колосальний туристичний потенціал», — наголосив Денис Шмигаль. За словами очільника Уряду, цей проєкт сприятиме обміну туристичними потоками, зменшенню часу подорожі, а також суттєво вплине на соціально-економічний розвиток та збільшення туристичного потенціалу в регіоні. Міністр інфраструктури Олександр Кубраков відзначив, що проєкт охопить дороги загальною протяжністю понад 640 км. Водночас певна частина доріг або вже відремонтована цього року, або відповідні ремонтні роботи ведуться зараз. Прем’єр-міністр наголосив на важливості комплексного підходу до реалізації проєкту. Окрім ремонту вже наявних доріг, за його словами, важливо розпочати будівництво нових. «Сьогодні як ніколи є політична воля реалізовувати такі проєкти. Верховна Рада готова приймати всі необхідні зміни до бюджетів для того, щоб ми могли активно просуватися далі. Переконаний, такі проєкти як «Мале карпатське коло» даватимуть позитивний результат для економіки й розвитку нашої держави», — підкреслив очільник Уряду. Реалізація першої черги проєкту «Мале карпатське коло» запланована наступного року. Довідково «Мале карпатське коло» — спільний проєкт обласних влад Закарпатської, Львівської та Івано-Франківської областей разом з «Укравтодором» щодо розбудови доріг у центральній частині Українських Карпат. У грудні 2019 року проєкт було презентовано та підписано відповідний меморандум. У лютому 2021 року майбутній державний інвестиційний проєкт «Мале карпатське коло» було презентовано як частину програми Президента України «Велике будівництво».
Для реалізації першої черги проєкту "Мале карпатське коло" на наступний рік необхідно 4,2 млрд гривень
22 грудня 2021
Державний інвестиційний проєкт "Мале Карпатське коло" стартував у 2019 році. На сьогодні роботи з виготовлення проектно-кошторисних документацій для реалізації об’єктів виконані на 80%. На цьому сьогодні наголосив голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький під час наради, яка відбулась у Івано-Франківську щодо реалізації проекту під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля. Участь у нараді взяли заступник голови Юрій Бучко, директор департаменту дорожнього господарства Орест Шуліковський. “У межах проєкту "Мале Карпатське коло" заплановано будівництво трьох нових перевалів, які дозволять повноцінно використати рекреаційний потенціал Славська і Боржави, з’єднають скелі Довбуша з Тустанню і курортами Трускавця та Східниці, і дозволять комфортне та безпечне пересування подорожуючим центральною частиною Українських Карпат. Водночас, діючі автошляхи, в межах проекту заплановано максимально розширити, зробити більш безпечними - зокрема, з допомогою нових безпечних розв’язок, освітлення і відеоспостереженням та створити повноцінні умови для велотуристів. Капітальний ремонт має відбутися і на всіх мостових переходах, які вичерпали свій ресурс у суворих гірських умовах. Ми також розраховуємо на те, що нові проектовані пункти пропуску «Боберка – Смольнік» (кордон Україна – Республіка Польща, північна частина Львівської області) та «Яблунівка – Каминиця» ( кордон Україна – Румунія), від яких беруть початок автошляхи, включені до проекту "Мале Карпатське коло", дозволять ще більше розкрити туристичний потенціал Українських Карпат”, - зазначив Максим Козицький. Наразі розпочато реалізацію І чергу проєкту «Мале Карпатське коло». Виготовлено передпроєктну та проєктно-кошторисну документацію на будівництво та капітальний ремонт для 12 об’єктів. Це за такими напрямками автомобільних доріг та штучних споруд на них: - Напрямок Славське - Верхній Студений (С141516 Славське - Хащованя на ділянці км 0+000 - км 5+100; С141516 Славське – Хащованя на ділянці км 5+550 - км 12+200 (коригування ПКД), Міст С141516 Славське – Хащованя на км 2+062; Міст С141516 Славське – Хащованя на км 2+816; Виготовлення перед проєктної документації з будівництва Хащовання (Львівська обл.) – Верхній Студений (Закарпатська обл.). - Напрямок Славське – Сеченів (Міст С141515 Славське - Вигода на км 0+080, Міст С141515 Славське - Вигода на км 2+799). - Напрямок Тухля - Плав’я (С141507 Хітар - Тухля км 9+100 - км 25+100, Міст С141507 Хітар - Тухля на км 13+258, Міст С141507 Хітар - Тухля на км 13+950, Міст С141507 Хітар - Тухля на км 17+905, Міст С141507 Хітар - Тухля на км 25+095). - Напрямок Східниця – Дубина (С141525 Корчин – Дубина (розробляється ПКД на капітальний ремонт). - Напрямок Східниця – Турка (О141902 Турка — Східниця). “Відповідно до розроблених проєктно-кошторисних документацій, вартість робіт по об’єктах становить 2, 03 млрд гривень. Служба автодоріг розпочала роботи на 6 об’єктах. Ще 5 об’єктів завершили ремонтувати. Перша черга передбачає ремонт та реконструкцію 75 км доріг державного значення та 80 км доріг місцевого. Друга - ремонт та будівництво 143 км доріг”, - додав очільник області. Водночас він наголосив, що на наступний рік потреба у фінансуванні становить 4, 2 млрд гривень для ремонту автошляхів державного та місцевого значення. Також зазначив, що ЛОДА звернулася до Державного агентства автомобільних доріг України з проханням взяти на баланс автомобільні дороги загального користування місцевого значення, що входять у Мале карпатське коло та проєктно-кошторисні документації на будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт цих доріг та штучних споруд на них. “Львівщина готова сприяти та працювати над реалізацією проєкту. Ми переконані, що він справді має реальну потугу дати потужний поштовх розвитку туризму в нашій області, а також вдихнути нове життя таких туристичних центрів, як Славське, Рожанка (Верхня і Нижня), Сколе та Плай, а з боку Закарпаття – Пилипець, Ізки, Синевир та Міжгір’я, та на Івано-Франківщині – Вигода, Вишків і Буковель», - зазначив Максим Козицький. У свою чергу Прем’єр-міністр Денис Шмигаль наголосив, що проєкт “Мале карпатське коло” має стати ключовим на наступний рік у межах Президентської програми “Велике будівницво”. Він зазначив, що важливою є спільна робота трьох областей у реалізації дорожньої інфраструктури та акцентував, що центральна влада сприятиме у розвитку цього проекту та залученні коштів.
"На наступний рік на ремонт місцевих доріг хочемо залучити суму не меншу, ніж цьогоріч", - Юрій Бучко
2 грудня 2021
220 кілометрів місцевих доріг на Львівщині цього року капітально відремонтували. На ремонт залучили 1, 5 млрд гривень. Про це повідомив сьогодні під час брифінгу заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко. “Першочергово концентрували увагу на великих об’єктах – це автошляхи Рава -Руська - Гайок, Золочів - Красне, Стрілки – Новий Кропивник, Сокаль - Стоянів, Перемишляни - Чемеринці – Плугів. Це ті дороги, які роками перебували зруйнованими і якими щоденно курсують тисячі автомобілів. Цього року, ремонтуючи дорогу,одразу відновлювали і мости, які є на ній. Так, завершили ремонт 13 мостів із 16 запланованих. Найбільший – у Крушельниці. Ремонт трьох переправ на дорогах Східниця – Верхнє Синьовидне, Пирятин – Гараец та Мшанець – Стрілки продовжимо у 2022-му”, - наголосив Юрій Бучко. Щодо доріг прикордоння, то він повідомив, що цього року частину робіт виконали на дорогах – Бориня –Боберка та Турка –Лопушанка. Завершили напрямок Мшанець - Стрілки. На сьогодні департамент виготовляє ПКД на ремонт ще трьох напрямків - Белз – Великі Мости, КПП "Варяж" – Боянич та Варяж – Белз. Також Юрій Бучко зазначив, що є суттєвий поштовх у реалізації проекту “Мале карпатське коло”. "Заплановані роботи на дорогах Славське –Хащованя, Славське – Вигода виконані. Маємо готову ПКД на будівництво двох нових доріг. Сподіваюсь, весною дамо старт”, - додав заступник голови. Акцентував і на планах у наступному році. “Хочемо залучити фінансовий ресурс рівнозначний цьогорічній сумі , але точно не менший. Завершити ремонт доріг прикордоння як пріоритет, реалізувати Мале карпатське коло і відремонтувати мостові переходи”, - наголосив Юрій Бучко.
На перетині доріг поблизу Жовкви тривають роботи над транспортною розв’язкою
25 листопада 2021
Станом на сьогодні змінили схему організації дорожнього руху, збудувавши кільцеву транспортну розв’язку на перехресті доріг М-09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська та Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква і вже кілька днів автомобілі рухаються по іншій траєкторії. Як зазначили у Службі автомобільних доріг Львівщини, для підтримання безпечного руху автомобілів на перетині доріг з інтенсивним рухом транспорту у Жовкві третій тиждень активно проводять ремонтно-будівельні роботи, а саме влаштовують транспортну розв’язку типу «кільце». Подібні розв’язки змушують водіїв знижувати швидкість на під’їздах до перехресть чим підвищують безпеку перетину. Перехрестя з круговим рухом знижують кількість зіткнень зі смертельними випадками на 90%. На об’єкті вже поклали два шари асфальтобетонного дорожнього покриття з попередньо укріпленою основою. Також на «кільці» вже влаштовані бордюрні камені та фігурні елементи мощення. Наразі виконують роботи із влаштування тротуарів і заїзних кишень та проводять підготовчі роботи для забезпечення зовнішнього освітлення. Попереду роботи із встановлення дорожніх знаків та нанесення горизонтальної розмітки. Наразі регулювання дорожнього руху здійснюємо за допомогою встановлених тимчасових дорожніх знаків. На об’єкті працює підрядна організація ТОВ «Автомагістраль – Південь». Нагадаємо, ремонтно-будівельні роботи проводять в рамках президентської програми «Велике будівництво».
На автодорозі Н-17 через ремонт моста поблизу села Гайок обмежать рух транспорту
25 листопада 2021
У зв’язĸу із виĸонанням робіт із монтажу елементів прогонової будови мостового переходу через річĸу Західний Буг у селі Гайоĸ на ĸм 33+044 дороги державного значення Н-17 Львів – Радехів – Луцьĸ, обмежать рух транспорту з 08:00 по 19:00 годину у четвер та п'ятницю 25 та 26 листопада відповідно. У вĸазаний період часу рух здійснюватиметься в об’їзд мостового переходу у відповідності до погоджених в Управлінні патрульної поліції у Львівсьĸій області схем. Для легĸових транспортних засобів загальна маса яĸих менше 5 тонн: по Т-14-10 Броди – Червоноград від Радехова до Червонограда, далі по Р-15 Ковель-Володимир- Волинсьĸий-Червоноград-Жовĸва до міста Велиĸі Мости, по О160601 Рава-Русьĸа-Гайоĸ до селища Добротвір та до села Гайоĸ та у зворотному напрямĸу. Для вантажних транспортних засобів загальна маса яĸих більше 5 тонн: М-06 Київ-Чоп по ділянці Малі Підлісĸи-Бусьĸ, Т-18-06 Рівне-Млинів-Берестечĸо-Бусьĸ- Перемишляни по ділянці Бусьĸ - Лопатин, Т-14-10 Броди - Червоноград по ділянці Лопатин-Радехів та у зворотному напрямĸу. Просимо із розумінням поставитися до вказаних обмежень та ознайомитися зі схемою об‘їзду вказаної ділянки дороги.
Відновлення мостів і нове дорожнє покриття: Мшанець – Стрілки завершують ремонтувати
22 листопада 2021
Дорожники облаштували фрагмент цієї дороги абсолютно новим покриттям, що пришвидшить проїзд на цьому відрізку. На сьогодні влаштували асфальтне покриття від траси Львів-Ужгород до с. Мшанець протяжністю 10.1 км, з них 3,6 у верхньому шарі, провели ремонт трьох мостів та влаштували тротуари в с. Головецько. Також окрім цієї дороги ремонтують дорогу Стрілки - Новий Кропивник. У межах ремонту зробили 13 кілометрів нового покриття між селами Стрілки та Жданівці. Ремонт на цих двох ділянках розпочався торік. На ці заходи, з державного дорожнього фонду, протягом двох років витратили понад 100 млн гривень. Дорогу, яка веде до майбутнього пункту пропуску, відремонтували завдяки Програмі Президента "Велике будівництво". "Дрогобицький та Самбірський райони славляться відомими туристичними локаціями, архітектурними пам’ятками і, безумовно, ваблять туристів. Переконаний, після ремонту цієї дороги їх кількість значно зросте!", - зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко. Опісля закінчення усіх ремонтних робіт місцеві мешканці зможуть з комфортом пересуватися, а туристи - з легкістю добиратися до місцевих культурних локацій. Нагадаємо, що на початку дороги Мшанець-Стрілки в с.Стрілки, активно тривають роботи на будівництві нового мосту. Зокрема, сьогодні вже облаштували балки прогонової будови.
На Стрийщині завершують ремонт дороги Завадка - Козьова на ділянці в межах населеного пункту Орявчик
18 листопада 2021
У межах поточного середнього ремонту автомобільної дороги С141505 Завадка — Козьова на ділянці км 11+600 – км 18+800 цього року виконали роботи з ліквідації зсуву насипу земляного полотна дороги, влаштували нову основу асфальтобетонне покриття. “Нині підрядники завершують влаштування верхнього шару покриття та виконують роботи з влаштування хідників. Разом заплановано відремонтувати 3,6 км цієї дороги. Цього року на виконання робіт з державного дорожнього фонду передбачили фінансування у сумі понад 25 млн гривень”, - зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко. Нагадаємо, що цього року капітально відремонтували міст на дорозі Київ – Чоп в с. Козьова перед з’їздом на автомобільну дорогу Завадка - Козьова.