«Завдяки високій ціні, яку заплатили Герої, ми можемо будувати державу», - Ростислав Замлинський на відзначенні Дня українського добровольця

14 березня 2018р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 14 березня, в приміщенні актової зали 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня українського добровольця. Розпочався захід із молитви та хвилини мовчання за загиблими добровольцями у зоні АТО. Також усі присутні виконали Державний Гімн України.

У вітальному слові перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський наголосив на важливості подвигу воїнів, які ціною власного здоров’я та життя захищали та продовжують захищати Україну.

«Після кривавих подій на Майдані, більшість з вас взяли в руки зброю і протистояли агресії Кремля. Саме в цей час відновлювалась незалежність і стійкість нашої держави і саме ви своєю єдністю об’єдналися і зупинили вишколеного і озброєного ворога. Саме завдяки вам ми можемо зараз тут сьогодні мирно збиратись, більшість із вас були та є сьогодні хорошим дороговказом  для наступних поколінь. На жаль, багато з вас героїчно загинули та залишаються в наших серцях і ми повинні пам’ятати, що завдяки високій ціні, яку заплатили Герої, ми можемо будувати державу»,  - зазначив Ростислав Замлинський.

В межах заходу посмертно нагородили Володимира Кияна, Василя Пашка, Володимира Іваника, Андрія Луціва. Нагрудні знаки «Честь і гідність» вручили родинам загиблих Героїв.

Ключові слова:

добровольці

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook