«Ви стали першою іскрою, з якої розгорівся вогонь спротиву російській агресії», - Максим Козицький привітав воїнів з Днем добровольця

14 березня 2021р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики

Сьогодні, 14 березня, в Україні відзначають День добровольця. Голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький взяв участь в урочистостях у Будинку воїна.

На зустріч приїхали мешканці Львівщини, які з перших днів російської військової агресії на Донбасі з власної волі стали на захист незалежності, суверенності та територіальної цілісності України.

«Без перебільшення хочу сказати, що якщо б не добровольці, то невідомо де б зараз були кордони самопроголошених республік. Саме завдяки вам інші частини території України можуть жити сьогодні спокійним та мирним життям. Ви стали першою іскрою, з якої розгорівся вогонь спротиву проти російської агресії», - сказав Максим Козицький. - Земля Донбасу скроплена кров’ю: чужою і своєю, ворожою і рідною.  Як говорив визначний діяч української революції 1917-1921 років Симон Петлюра, «кров, пролита для величної мети, не засихає». Вона кличе до продовження розпочатого».

Очільник області закликав завжди пам’ятати про тих, хто загинув у донбаських степах.  Присутні вшанували загиблих Героїв хвилиною мовчання.

«Маємо продовжувати нашу боротьбу до повної деокупації українських земель», - сказав Максим Козицький.

Нагадаємо, 14 березня 2014 року 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону. Потім до них приєдналися ще тисячі людей, які вирушили на Донбас. Новоствореному батальйону присвоїли ім‘я генерала Сергія Кульчицького, який загинув 29 травня 2014 року під час бойових дій у Слов‘янську.

Ключові слова:

добровольці

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook