У Львівській ОДА відбулись інтенсивні навчання щодо підвищення ефективності використання сировини та енергії

15 березня 2018р, Новини. Прес-служба ОДА

Департамент паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження та Центр ресурсоефективного та чистого виробництва провели інтенсивні навчання з питань ресурсоефективного і чистого виробництва по методиці ООН з Індустріального розвитку.

«Зменшення енергозатрат на підприємствах – це не лише питання скорочення виростання енергії, але і підвищення конкурентоспроможності продукції наших підприємств, можливість їх виходу на міжнародні ринки. Ми вдячні фахівцям центру, котрі діляться своїм досвідом з львівськими колегами, і зі свого боку будемо підтримувати підприємства, що прагнуть досягти більш високого рівня енергоефективності», - зазначив Михайло Мельник, директор департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження під час відкриття тренінгу.

Представники комунальних підприємств Львівщини протягом трьох днів дізнались про сучасні підходи та інженерні рішення щодо підвищення ефективності використання сировини та енергії, методики проведення оцінки матеріальних та енергетичних потоків на підприємстві та  розглянули найбільш поширені  причини нераціонального використання енергії в будівлях.

Ключові слова:

ПЕКенергоефективність

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook