«Первоцвіти просять захисту» - еко-освітяни провели для школярів майстер-клас з виготовлення паперових квітів

16 березня 2018р, Новини. Департамент екології та природних ресурсів, Прес-служба ОДА

З метою захисту ранньоквітучих рослин та недопущення їх масової заготівлі для продажу, еко-освітяни Національного природного парку «Північне Поділля» провели для учнів молодших класів Бродівщини майстер-клас із виготовлення паперових квітів «Первоцвіти просять захисту».

Під час майстер-класу діти навчались виготовляти квіти-крокуси із гофрованого паперу. Для роботи використали папір, дерев’яні шпажки та скоч.

Як розповіли у департаменті екології та природних ресурсів Львівської ОДА метою заходу було привернення уваги до проблеми охорони та збереження ранньоквітучих рослин, розвиток почуття відповідального ставлення до природи, формування у підростаючого покоління екологічної культури, природоохоронних навичок.

Зазначимо, що первоцвітами називають низку видів дикорослих рослин, що квітують наприкінці зими та на початку весни: підсніжник, білоцвіт весняний, шафран Гейфелів, проліска дволистна, примули та інші. Хоча деякі досить поширені на нашій території, але загалом вони є рідкісними, знаходяться на межі зникнення і взяті під особливу охорону держави, занесені до Червоної книги України. Збір та торгівля ними заборонені та караються законом.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook