Департамент охорони здоров'я визначив переможця закупівель обладнання для інвазивних методів лікування
У межах спільного зі Світовим банком проекту МОЗ України "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей" субпроекту "Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлиних технологій" Департамент охорони здоров'я Львівської ОДА визначив переможця по пакету закупівлі № ICB 4.1.10 «Обладнання для інвазивних методів лікування, для ультразвукових та променевих методів діагностики в установах охорони здоров’я області», який проводився на кошти економії, отриманої за результатами проведення попередніх торгів.
Відтак, придбають УЗД-апарати, цифровий мамограф вищого класу та ендоскопічні відеосистеми.
Із повідомленням про присудження договорів можна ознайомитись за посиланнями українською та англійською мовами.
Довідково:
Спільний зі Світовим банком проект МОЗ України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» спрямований на підтримку реформування системи охорони здоров’я та націлений на досягнення трьох основних завдань: боротьбу з неінфекційними захворюваннями, з акцентом на профілактику; поліпшення якості та ефективності медичної допомоги; оптимізацію та реструктуризацію лікарень і амбулаторних послуг вторинного рівня.
Проект реалізовується у 2015-2020 роках у 8-ми областях України: Волинській, Вінницькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Закарпатській, Полтавській, Рівненській та Львівській областях.
У Львівській області субпроект “Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій” спрямований на покращення стану здоров’я жіночого населення Львівської області у сфері протидії злоякісним новоутворенням.
Закупівлі субпроекту проводяться за правилами Міжнародного банку реконструкції та розвитку за кошти позики “Проект Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей” уряду України та МБРР № 8475-UA.
З інформацією про субпроект можна ознайомитись на сайті Проекту та на сторінці департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.
Новини за темою
На Львівщині триває навчання "Школи Уповноважених осіб" для представників органів державної влади
9 Червня 2021
Завершився четвертий день активної роботи «Школи Уповноважених осіб» для представників органів державної влади та місцевого самоврядування, які нещодавно стали або мають намір стати у майбутньому уповноваженими особами і займатись закупівлями професійно. Програма дня включала обговорення практичних кейсів щодо підготовки тендерної документації, здійснення медичних закупівель і закупівель робіт, поспілкувалися з представниками ДП "Прозорро Маркет". Спікери заходу допомогли звернути увагу на певні аспекти щодо моніторингу закупівель Державною аудиторською службою, типових порушеннях і діях замовників щодо їх усунення та практиці рішень АМКУ стосовно оскаржень закупівель. Навчальна програма у рамках проєкту «Школа Уповноважених осіб» організовано ГО «Центр громадського моніторингу та досліджень» за підтримки Департаменту економічної політики Львівської обласної державної адміністрації.
Понад 200 замовників Львівщини уклали договори на закупівлі для запобігання ковіду
26 травня 2021
За 4 місяці 2021 року в електронній системі закупівель 223 замовники Львівщини оприлюднили 2 619 звітів про укладений договір (COVID-19) очікуваною вартістю 580 млн 316 тисяч гривень. Про це інформують у департаменті економічної політики Львівської ОДА. Серед 430 учасників COVID-закупівель найбільше постачальників із Львівської (215 учасників), Київської (102) та Івано-Франківської (19) областей. Так, 50,1 % від кількості закупівель області для запобігання та/або лікування коронавірусної хвороби (COVID-19) становить медичне обладнання, фармацевтична продукція та засоби особистої гігієни. Найбільша частка очікуваної вартості припадає на договори з ТзОВ «Автоспецпром» на суму 102,54 млн грн, АТ «Львівський хімічний завод» - 56,6 млн грн, ТОВ «СТМ-Фарм» – 20,73 млн грн, ТОВ «Спец-Ком-Сервіс» - 20,62 млн грн, ТОВ «ВІФА «ПРООЕКТ-БУД» – 18,08 млн грн, які постачали спеціалізовані автомобілі швидкої медичної допомоги, медичне обладнання, фармацевтичну продукцію, засоби особистої гігієни, хімічну продукцію та виконували капітальний ремонт закладів охорони здоров’я. З цією п’ятіркою учасників 37 замовників області уклали 174 договори на очікувану вартість 230,84 млн гривень. Як зазначила начальник управління фінансового аналізу та публічних закупівель департаменту економічної політики Леся Бордун попри те, що дія Закону України «Про публічні закупівлі» не поширюється на випадки, коли предметом закупівлі є товари, роботи чи послуги, необхідні для виконання заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19), проте за результатами такої закупівлі замовник оприлюднює звіт про укладений договір, договір про закупівлю та всі додатки до нього, звіт про виконання договору відповідно до статті 10 цього Закону. Департамент економічної політики нагадує про відповідальність замовника за не оприлюднення або порушення порядку оприлюднення інформації про закупівлі, що здійснюються відповідно до положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)».
Учениця львівського закладу професійно-технічної освіти - серед призерів всеукраїнського конкурсу фахової майстерності
15 квітня 2021
У Кропивницькому професійному ліцеї сфери послуг і торгівлі впродовж трьох днів тривав завершальний етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Перукар». Львівщину на загальнодержавному рівні представляла переможниця обласного відбору, учениця Міжрегіонального центру професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну Ірина Ферцович. «Призове місце посісти надзвичайно приємно. Такі конкурси для мене - це колосальний досвід. Дуже тішить, що матиму за перемогу ще й президентську стипендію», - розповіла Ірина Ферцович. Вихованка Міжрегіонального центру здобула трете місце, змагаючись із переможницями обласних конкурсів 24 областей України. «Пишаюсь своєю ученицею та її майстерністю. Горда також, що нам випало представляти нашу прекрасну Львівщину на Всеукраїнському конкурсі. Вкотре переконалась, що Львів є на хвилі трендів, на вершині сучасності та європейскості. Одне із призових місце – яскраве тому підтвердження», - зазначила майстер виробничого навчання Міжрегіонального центру професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну Тетяна Кшик. Майстер та учениця мають намір продовжувати брати участь у подібних конкурсах та працювати над постійним підвищенням майстерності. «Кожен успіх наших учнів додає маленьку цеглинку у будівництво сильної, спроможної та перспективної сфери професійно-технічної освіти. Наші діти найкращі, і ми повсякчас це доводимо. Через кілька років вони будуватимуть міцну основу економіки держави, тому сьогодні ми спільно маємо їм у цьому посприяти», - акцентував начальник відділу інновацій, дистанційного навчання, координації діяльності закладів вищої освіти і науки, професійної освіти Львівської ОДА Іван Пикус. Сьогодні, окрім того, відбувся конкурс фахової майстерності з професії «Штукатур». Переможець також представлятиме Львівщину у фінальному етапі, що відбудеться 21-23 квітня 2021 року на базі Державного закладу «Сумське міжрегіональне вище професійне училище» в режимі онлайн.
Prozorro: представників місцевого самоврядування запрошують до навчання у Школі Уповноважених осіб
10 лютого 2021
За підтримки департаменту економічної політики Львівської ОДА, ГО «Центр громадського моніторингу та досліджень» запроваджує навчальну програму для представників органів державної влади та місцевого самоврядування, які нещодавно стали або мають намір стати у майбутньому уповноваженими особами й займатись закупівлями професійно. Програму проведуть в межах проєкту «Школа Уповноважених осіб» як спосіб підвищення професійності закупівель у Західній Україні». Як пояснили у департаменті економічної політики згідно із законом, уповноважена особа – це особа замовника, відповідальна за проведення процедур закупівлі. Серед переваг впровадження уповноважених осіб – скорочення частки невдалих процедур, економія часу при організації закупівель, можливість професіоналізації функції закупівель та інші. «Програма навчання включає теоретичний і практичний досвід та знання з публічних закупівель. Вона дозволить запровадити високий рівень проведення тендерів у замовників, які делегують учасників до участі у «Школі Уповноважених осіб», - зазначили організатори. Навчальна програма складається з чотирьох одноденних модулів, які відбудуться у Львові у березні-квітні 2021 року. Участь у навчальній програмі – безкоштовна. До участі запрошують – замовників-представників органів державної влади та місцевого самоврядування, комунальних підприємств, установ та організацій. Випускники «Школи Уповноважених осіб» отримають піврічну менторську підтримку від експертів «Центру громадського моніторингу та досліджень». Кількість місць обмежена. За результатом розгляду анкет оберуть 20 учасників Школи. Для участі у навчальній програмі необхідно заповнити анкету до 22 лютого. За детальною інформацією можна звертатись у відділ публічних закупівель департаменту економічної політики Львівської ОДА за номером телефону: 261-22-00. «Школа уповноважених осіб» відбувається за фінансової підтримки NED.
Відео Ігоря Мартиніва про церкву у Маткові перемогло у конкурсі "Вікі любить пам'ятки" (+ВІДЕО)
9 лютого 2021
Відео Ігоря Мартиніва “Панорами з неба” про церкву-пам’ятку у Маткові перемогло в номінації "Відео" у конкурсі “Вікі любить пам’ятки”. Дерев’яна церква у Маткові споруджена 1838 року і належить до переліку пам’яток світової спадщини ЮНЕСКО. «Цю унікальну пам'ятку бойківської архітектури ми подаємо на конкурс “Велике будівництво” в культурі. Храм потребує реставрації, а його куполи мають бути накриті гонтом. Сподіваємося, що відомість і суспільний резонанс додадуть і громаді, і нам, і експертам азарту - аби реставрувати церкву і зберегти пам’ятку автентичною», - каже директорка департаменту архітектури та розвитку містобудування Олена Василько. Ігор Мартинів розповідає, до Маткова довелося потрапити у травні під час зйомок проморолика Львівщини. Одразу вирішив, що про це місце зробить окреме відео для свого ютуб-каналу і для видання "Збруч", де веде рубрику "Пам'ятки Галичини". "Коли мені запропонували взяти участь у конкурсі від Вікіпедії, я подав саме це відео», - каже автор відео-переможця Ігор Мартинів. Нагадаємо, департамент створив два промовідео про дерев’яні церкви, одним з наших відеооператорів і був Ігор Мартинів.
Для замовників сфери охорони здоров’я організували семінар-тренінг
14 вересня 2020
Минулого тижня департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації організував семінар-тренінг, присвячений темі закупівель. Під час заходу обговорили із замовниками сфери охорони здоров’я щодо новацій у визначенні предмета закупівлі та розміщення інформації в електронній системі закупівель, типових помилок та способів їх уникнення. «На початку пандемії, державним замовникам дали змогу, без аукціонів, купувати найнеобхідніші товари та послуги для боротьби з коронавірусом. На такі закупівлі щомісячно витрачають значні кошти. Ось чому важливим є ефективне використання коштів», - наголосив в.о. директора департаменту економічної політики Степан Куйбіда. Семінар відбувся з дотриманням усіх карантинних заходів.
За пів року у Prozorro провели закупівлі для здійснення заходів з протидії COVID-19 на понад 300 млн грн
24 липня 2020
Департамент економічної політики Львівської ОДА провів аналіз закупівель замовниками Львівщини для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19) у 2020 році. Як інформують у департаменті станом на 1 липня замовники провели 2 353 закупівель на очікувану вартість 308,1 млн гривень. За результатами закупівель укладено договорів на 271,5 млн гривень. Зокрема: - 201,5 млн грн (або 74 % від загальної суми) витратили на закупівлю медичного обладнання (апарати штучної вентиляції легень, кисневі концентратори, обладнання для анестезії, монітори пацієнта, тести на виявлення COVID-19); - 27,6 млн грн – на закупівлю фармацевтичної та хімічної продукції; - 25,2 млн грн – на засоби індивідуального захисту (медичні рукавички, захисні маски, респіратори, ізоляційні костюми, комбінезони); - понад 11 млн грн — на дезінфекційні та антисептичні засоби.
На Львівщині провели семінар-тренінг щодо співпраці органів виконавчої влади та інститутів громадянського суспільства в реалізації державної, регіональної політики
2 жовтня 2019
Протягом 1-2 жовтня у Львові відбувся регіональний семінар-тренінг "Співпраця органів виконавчої влади та інститутів громадянського суспільства в процесі формування та реалізації державної, регіональної політики" за підтримки Секретаріату Кабінету Міністрів України та ОБСЄ. Участь в тренінгу взяли представники органів виконавчої влади та інститутів громадянського суспільства із Львівської та Закарпатської областей. Протягом двох днів учасники мали змогу дізнатися, що таке публічні консультації, як їх проводити, які є форми, хто їх проводить і хто може ініціювати, а також дізналися про основи налагодження діалогу між органами виконавчої влади та інститутами громадянського суспільства, про конфлікти у публічних консультаціях та їх розв'язання та про комунікаційні навички у публічних консультаціях. Тренінг відбуся в межах проекту "Посилення інституційної спроможності Уряду України та громадянського суспільства для ефективної співпраці у процесах ухвалення рішень".
На Львівщині відбувся тренінг з закупівель, моніторингу та контролю якості доріг
2 квітня 2019
Нещодавно представники CoST Ukraine, профільні спеціалісти та консультанти організували у Львові тренінг з закупівель, моніторингу та контролю якості доріг. У ході тренінгу представники CoST розповіли про інфраструктурні проекти та контроль якості на всіх етапах будівельного процесу. Під час навчальної сесії з забезпечення та моніторингу якості були розглянуті механізми забезпечення та моніторингу, організацію приймального контролю та технічного нагляду. Особливу увагу звернули на питання роботи з міжнародними проектами, зокрема, обговорювалися питання системи заходів та штрафів при невиконанні міжнародних контрактів. У межах спілкування з спеціалістами Львівської обласної державної адміністрації були окремо розглянули питання ризиків при закупівлях, а також ризиків при підписанні договорів. Тренінг зібрав рекордну кількість учасників - участь у заході взяли держслужбовці Львівської обласної державної адміністрації, представники Бродівської, Радехівської міської влади, громадських організацій. Великим було представництво на заході і представників ряду об’єднаних територіальних громад Львівщини. Загалом, у тренінгу у Львові взяло участь майже 40 учасників. Захід відбувся за підтримки програми #USAID_ВзаємоДія в рамках проекту CoST Ukraine «Прозорість та підзвітність при здійсненні дорожніх робіт на дорогах місцевого значення» Добровільна Ініціатива широкого кола зацікавлених сторін – CoST (Construction Sector Transparency Initiative) із секретаріатом у м. Лондоні (Велика Британія) створена для забезпечення прозорості та підзвітності будівництва, яке здійснюється за рахунок публічних коштів. Метою Ініціативи CoST в Україні є створення дієвої платформи співпраці уряду, бізнесу та громадянського суспільства
Львівщина серед лідерів в Україні із закупівель в системі «Prozorro»
20 грудня 2018
Львівщина займає лідерські позиції у загальноукраїнському рейтингу із закупівель у системі «Prozorro». Зокрема із кількості замовників на 100 тисяч населення за підсумками 11-ти місяців цього року Львівщина посідає друге місце і входить у першу п’ятірку областей України разом із Дніпропетровською, Київською, Одеської та Харківською областями. Про це інформують у департаменті економічної політики Львівської ОДА. У п’ятірку кращих областей із проведення закупівель Львівщина увійшла і за кількістю учасників та закупівель на 100 тисяч населення, очікуваною вартістю закупівель та кількістю постачальників на 1 замовника та середньою кількість учасників на 1 закупівлю. Окрім цього, за підсумками 11-ти місяців цього року Львівщина увійшла у трійку лідерів в Україні за економією коштів в системі електронних закупівель «Prozorro». Окрім Львівщини найбільший фінансовий ресурс за підсумками року зекономили у Київській та Харківській областях. Відтак, за 11 місяців 2018 року за даними «Prozorro» на Львівщині зекономили 1 210 млн грн. Зокрема, провели 48,7 тисяч публічних закупівель на загальну суму 51 095 млн грн. Економії коштів вдалось досягти в тому числі завдяки проведенню допорогових закупівель в системі Prozorro на товари та послуги понад 50 тис грн, роботи від 100 тис грн та впровадження системи моніторингу допорогових закупівель. Загалом у рейтингу областей із очікуваної вартості закупівель Львівщина посіла 4 місце, а за кількістю закупівель шосте.
На Львівщині створили серію плакатів з видатними постатями ЗУНРу
26 жовтня 2018
Сьогодні, 26 жовтня, відбулась зустріч з істориками та громадськістю Львівщини на тему: «Західноукраїнська Народна Республіка: історичний вимір українського державотворення». У межах заходу присутнім представили проект-переможець конкурсу для громадських організацій у межах реалізації Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2018-2020 роки. «Департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації організовував конкурс для громадських організацій і саме ГО «Граніт» стала переможцем цього конкурсу. Тож сьогодні вам презентують перші результати цього проекту», - повідомила начальник відділу комунікацій з громадськістю департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Христина Швец. «Ці плакати – це не є повна серія. Це 6 плакатів із десяти готових. Ми плануємо намалювати ще двох персонажів. Проект стосується не лише плакатів, але й ми розробляємо настільну гру, яку як освітній елемент закуповує облдержадміністрація. Нам активно допомагає відділ молодіжної політики Львівської ОДА», - зазначив голова громадської організації «Граніт» Андрій Мочурад Серед постатей – Євген Петрушевич, Дмитро Вітовський, Мирон Тарнавський, Юліан Головінський, Петро Франко, Іван Боберський. Зазначимо, що зустріч з громадськістю до 100-річчя утворення ЗУНР відбувається за ініціативи департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації.
Представників ОТГ навчали здійснювати публічні закупівлі
29 вересня 2018
28 вересня департамент економічної політики облдержадміністрації організував навчальний семінар щодо здійснення публічних закупівель в електронній системі Prozorro для представників Гніздичівської об’єднаної територіальної громади Жидачівського району. До участі у семінарі залучили провідних експертів Центру громадського моніторингу та досліджень. Захід орієнтовано на тих, хто тільки знайомиться з роботою в системі ProZorro, а також для досвідчених фахівців, які проводять процедури закупівлі робіт або приймають у них участь.