В області презентують нові конкурсні та проектні можливості для громад Львівщини

23 березня 2018р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 23 березня, у сесійній залі Львівської облради стартувала інформаційна сесія «Нові конкурсні та проектні можливості для громад Львівщини». Учасникам сесії презентують підсумки участі Львівської області у конкурсі проектів в рамках Програми секторальної підтримки регіонального розвитку та проекти-переможці Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» у рамках зазначеної Програми, зокрема «Карпатська мережа регіонального розвитку» та «Схід і Захід разом: будуємо довіру з шкільної парти».

Серед учасників заходу - голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка та голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

«Хочу, щоб і надалі наша співпраця із Львівською обласною радою приносила позитивні зміни. Ми лідируємо серед областей Карпатського регіону. Переконаний, до цього проекту найближчим часом зможемо залучити, окрім Польщі та Румунії, й інші сусідні країни. Наша лідируюча функція – це не лише можливості, але й важливі обов’язки. Для нас важливі конкретні результати в конкретних проектах. У порівнянні із іншими областіми України, Львівщина – значно попереду. Але нам потрібно зробити ще дуже багато для того, щоб люди відчули, що зміни і зрушення є», - зазначив голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

У межах заходу дадуть офіційний старт чотирьом великим конкурсам, які адмініструватиме Асоціація «Єврорегіон Карпати – Україна»: конкурс освітніх обмінів між закладами Львівської та Луганської областей, конкурс культурних обмінів між закладами Львівської та Луганської областей, конкурс обмінів між засобами масової інформації Львівської та Луганської областей, а також конкурс ініціатив місцевих карпатських громад.

Ключові слова:

громадипроекти

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook