Навчальні установи Львівщини підписали угоди про співпрацю з Республікою Азербайджан

29 березня 2018р, Новини. Прес-служба ОДА

24 березня у дзеркальній залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулося підписання 12 угод про співпрацю між представниками шкіл, установ та організацій Львівської, Івано-Франківської областей та Радою освіти Республіки Азербайджан.

Зокрема, з боку української сторони угоди підписали директори таких закладів: Верхньосиньовидненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Сколівської районної ради, Львівської спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 28 з поглибленим вивченням німецької мови, Львівської спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 37 з поглибленим вивченням французької мови, Навчально-реабілітаційного центру «Левеня», Львівської обласної Малої академії наук, Навчально-методичного центру освіти м. Львова, Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Львівського академічного обласного театру ляльок, а також 4 представники Івано-Франківської області.

Захід відбувся в рамках проведення Міжнародної науково-практичної конференції «Науково-практичні основи міжнародного співробітництва вчителів: погляд на майбутнє». Відтак, секретар Ради освіти Республіки Азербайджан Боюкага Мікаіллі та директор департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації Любомира Мандзій вручили учасникам сертифікати за участь у роботі конференції.

Нагадаємо, що 16 лютого 2016 року між Радою освіти Республіки Азербайджан та департаментом освіти і науки ЛОДА було підписано меморандум про співпрацю на п'ятирічний термін. Сторони дійшли згоди, що невід'ємною частиною співробітництва будуть організація конференцій, семінарів, засідань, круглих столів, виконання спільних освітніх досліджень, проектів та програм, обмін досвідом між вчителями, викладачами, науковцями та адміністративним персоналом, а також учнями і студентами.

Загалом Рада освіти Республіки Азербайджан уже підписала 24 угоди про співпрацю між представниками шкіл, установ та організацій Львівської та Івано-Франківської областей, а також налагоджує співпрацю з Республікою Польща.

Ключові слова:

освіта

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook