У департаменті освіти Львівської ОДА підбили підсумки роботи за минулий рік

24 січня 2022р, Новини. Департамент освіти і науки, Прес-служба ОДА

Відкриття нових садочків, формування мережі профільних ліцеїв, облаштування навчально-практичних центрів та вдосконалення дистанційного навчання – у департаменті освіти завершили аналіз роботи за 2021 рік.

Фахівці департаменту освіти минулого року працювали над різними сферами освіти області – від дошкілля до вищої освіти. У межах виконання Програми розвитку освіти та освоєння коштів державних субвенцій, вдалось створити понад три тисячі нових місць для дошкільнят, закупити більше ніж 4 тисячі ноутбуків для вчителів, організувати навчання для понад 5 тисяч педагогів, на умовах співфінансування купити 23 шкільні автобуси, ще понад три сотні обладнати трекерами, що забезпечить підвищення якості довезення учнів до місць навчання та додому.

«У презентації про роботу департаменту відображено не просто показники роботи, а емоції радості й розчарування, завзятості та впертості, плани, перемоги. Окрім того, там ідеї багатьох людей з нашої Експертної ради, які є освітніми волонтерами, постійна підтримка і розуміння голови Львівської ОДА Максима Козицького. У цій презентації велика допомога від Міністерства освіти і науки, кожен голос кожного депутата Львівської обласної ради та натхнення комісії з питань освіти також у цьому документі», - наголосив директор департаменту освіти Олег Паска.

Важливим проєктом, який вдалось реалізувати торік, стала спільна із провайдерами фільтрація контенту (16 +) в публічних мережах закладів освіти Львівської області. Проєкт «Безпечний інтернет» на етапі  тестування у 20 закладах освіти області. Сформовано чорний список близько 3 млн url-адрес.

Також запрацювала самооновлювана е-база даних про стан освіти Львівщини та самооновлювані е-карти закладів освіти області, з яких можна дізнатись про ефективність використання коштів, побачити інтерактивну карту шкіл Львівщини, закладів професійно-технічної освіти тощо.

Торік Львівщина стала першою за показником 200-бальників із ЗНО з розрахунку на 100 тисяч учнів. Окрім того, до закладів профтехосвіти вступила рекордна кількість учнів, що також дало області першість серед регіонів України.

Ключові слова:

звітосвітапідсумки

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook