«Під одним небом»: у Львові презентували книгу азербайджанського автора про Західну Україну

29 березня 2018р, Новини. Прес-служба ОДА

У межах проведення Міжнародної науково-практичної конференції «Науково-практичні основи міжнародного співробітництва вчителів: погляд на майбутнє» 24 березня у дзеркальній залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася презентація книги «Під одним небом», автором якої є секретар Ради освіти Республіки Азербайджан, письменник, журналіст Боюкага Мікаіллі.

«Це книга друга України. Протягом невеликого терміну часу він декілька разів відвідав Україну: проаналізував побачене, поспілкувався з нашими людьми та зробив висновки. Побачене та почуте надихнуло автора, і це натхнення вилилося в книжечку «Під одним небом»», - розповіла директор департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації Любомира Мандзій.

Сам же ж автор наголошує, що «дана книга – це вираження любові та побажання миру всьому людству». Книга присвячується дружнім відносинам азербайджанського та українського народів.

Довідково:

«Під одним небом» – ця книга розповідає про українську культуру, мистецтво, освіту, архітектуру, національно-духовні цінності, традиції та звичаї етнічних українців, що живуть на заході країни – бойків, лемків, гуцулів, містить багату фактографічну базу даних, зібрану автором і почерпнуту з історичних джерел, бесід із місцевими жителями і спостережень. Автор досліджував із педагогічно-методичної точки зору вищі, середні та середньоспеціальні навчальні заклади міст і сіл Львівської, а також Івано-Франківської областей, та діяльність музеїв. Первозданна краса Карпат, чудовий світ самобутньої культури карпатців представлені в книзі барвисто й образно. Автор, описуючи динаміку розвитку української освіти, не залишив без уваги її історію, авторські школи, які зіграли значну роль у розвитку української освіти, і науково-педагогічну діяльність видатних педагогів і психологів.

Ключові слова:

освіта

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook