На Жовківщині тривають публічні дебати щодо об’єднання територіальних громад

30 березня 2018р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 30 березня, на Жовківщині відбуваються публічні дебати на тему: «Навіщо громадам об’єднуватися?». Організатор заходу - швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні DESPRO» за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Відтак в межах заходу учасників ознайомили із теорією та практикою реформи місцевого самоврядування, територіальної організації влади, а також децентралізації владних повноважень. Окрім цього, в межах дискусій присутні у залі, за допомогою спеціального пульту, мають можливість одразу голосувати за ту чи іншу сторону обговорення.

У дебатах беруть участь голови та депутати місцевих рад, представники педагогічних та медичних колективів районів Львівщини. Серед учасників заходу також представники Львівської обласної державної адміністрації та голови об’єднаних громад Львівщини.

Дискусія торкається перспектив розвитку освітньої сфери та сфери охорони здоров’я об’єднаної громади, а також можливостей для активізації місцевого економічного розвитку об’єднаних громад.

Ключові слова:

ОТГдебати

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook