Прихід Ryanair до Львова збільшить кількість туристів з Європи - Президент

20 квітня 2018р, Новини. Прес-служба ОДА

Президент Петро Порошенко привітав всіх львівян і західну Україну з тим, що компанія-лоукост Ryanair розпочне здійснювати рейси до львівського аеропорту.

«Для Києва це (прихід Ryanair – ред.) не є надзвичайно принциповим. В Києві працюють багато інших лоукостів. Ключова боротьба була за те, щоб привести Ryanair до Львова. Саме Львову сьогодні це додасть значного пожвавлення ситуації, завантажить пасажиропотік, збільшить кількість туристів з Європи у Львові. Львів насправді стає «туристичною Меккою», - наголосив Глава держави у коментарі журналістам.

Глава держави зауважив, що якщо квитки купляти заздалегідь, то ціна на них буде складати менше 20 євро. Президент зазначив, Ryanair планує цієї осені почати здійснювати рейси з України, водночас він не виключив, що це може відбутися раніше. «Бо під час обговорення з Президентом Ryanair, він сказав мені, що це обмежено постачанням нових літаків», - додав Петро Порошенко.

Глава держави також розповів, що має намір сьогодні обговорити з Главою обласної державної адміністрації Олегом Синюткою можливість побудови вузької колії до Львова. «Щоб туристи могли без того, щоб пересаджуватися, їхати напряму. Це збільшить значення Львова як залізничного хабу, це значно покращить ситуацію з вантажоперевезеннями», - зауважив він.

Президент планує доручити опрацювати таку можливість і підготувати відповідні пропозиції. «Впевнений в тому, щ це збільшить обмін туристами та вантажопотоками між нами і європейськими країнами», - зазначив він.

Ключові слова:

Президент

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook