У Львові стартував Фестиваль освіти «Вчителі Майбутнього»

21 квітня 2018р, Новини. Департамент освіти і науки, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 21 квітня, стартував Фестиваль освіти у Львові “Вчителі Майбутнього”. Захід зібрав сотні педагогів з 10 областей України, а також гостей із Польщі.

Родзинкою фестивалю став формат спілкування “за кавою”. В “Освітню кав’ярню” до вчителів завітали голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка та директор департаменту освіти і науки Любомира Мандзій.

«Дуже тішить, що сотні педагогів сьогодні тут, аби міняти майбутнє наше і наших дітей на краще. Наше суспільство прагне кращої освіти і освіченості. Переконаний, що такий фестиваль допоможе вчителям міняти освіту вже сьогодні, ми можемо обговорювати найактуальніші освітні теми, змінювати та розвивати освіту в Україні», - наголосив під час неформального спілкування із педагогами Олег Синютка.

Окрім того, у програмі фестивалю – лекції з філософії освіти, майстерки, ярмарок освітніх технологій та презентації освітніх проектів, а ще дискусії та вечірки. Серед спікерів зокрема: Павло Хобзей, заступник Міністра освіти і науки, Інна Большакова та Марина Пристінська, авторки та тренери програми перепідготовки вчителів початкових класів, експерти Громадської Спілки «Освіторія», Марина Вострова, психолог, Міжнародний інститут інтегрального розвитку, Стас Дрогаєв, експерт Лабораторії освітніх змін, Impact Hub Odessa та інші експерти.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook