На Львівщині вшанували героїв та жертв Чорнобильської трагедії

26 квітня 2018р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 26 квітня,  на площі біля пам’ятного знаку «Героям і жертвам Чорнобиля» відбулись заходи з нагоди відзначення 32-ї річниці ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. 

Представники влади, громадськість під музичний супровід оркестру Львівського державного університету безпеки життєдіяльності поклали квіти до пам’ятного знаку «Героям і жертвам Чорнобиля».

Опісля духовенство провело чин панахиди за жертвами аварії на Чорнобильській АЕС, присутні взяли участь у віче.

"У цей день ми завжди говорили про героїзм тих людей, які собою закрили Україну, українців і увесь світ від атомного лиха. Ми говорили про пам’ять тих людей, яких уже з нами нема. Ті слова пам’яті, любові та шани присутні у кожного з нас. Однак сьогодні я би хотів подякувати тим, хто пройшов Чорнобиль і здолав його. Ваше терпіння не марне. Українські військові розуміють, де їхній ворог, ви тихо, спокійно з терпінням винесли теж немалі випробування. Та ціну, яку ми з вами платимо –недаремна, адже маємо можливість почути, що Україну підтримають, і світ на нашому боці. У цьому досягненні велика ваша заслуга", - звернувся до присутніх голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

Опісля відбулась зустріч керівництва області з постраждалими внаслідок  Чорнобильської катастрофи в приміщенні кінотеатру «Кінопалац ім. О. Довженка». Голова Львівської ОДА Олег Синютка вручив подяки ліквідаторам за багаторічну сумлінну діяльність та з нагоди 32-ї річниці Чорнобильської катастрофи.    Під час зустрічі присутні переглянули фільм "Кіборги" режисера Ахтема Сеїтаблаєва. 

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook