Блаженніший Святослав очолив святкову Архиєрейську Божественну літургію

21 листопада 2021р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

У Соборі Святого Юра відбулася Архиєрейська Божественна літургія, яку очолив Блаженніший Святослав у співслужінні Синоду Єпископів та духовенства з нагоди 10-ї річниці від дня створення Львівської митрополії УГКЦ.

Участь у Літургії взяли архієреї УГКЦ на чолі з Патріархом Святославом (Шевчуком) та Апостольським нунцієм в Україні архиєпископом Томасом Едвардом Галліксо.

На заході був присутній голова Львівської ОДА Максим Козицький.

«Заснування Львівської митрополії є важливим етапом в історії сучасної Української Греко-Католицької Церкви. Маю нині за велику честь подякувати Владиці Ігорю та Владиці Володимиру за те, що протягом цих років гідно і щиро ведуть дорогою добра свою Церкву. А також побажати всіх Божих ласк вірним УГКЦ. Нехай як на святоюрських схилах, так і в серцях спільноти УГКЦ завжди живе слово та заповіді нашого великого Митрополита Андрея, до котрого рівняємося. Хай ведуть нас заповіти владики Йосифа Сліпого. Особливо, його найбільша постанова - «Великого бажайте!», - зазначив Максим Козицький.

Нагадаємо, 8 листопада 2011 року Глава УГКЦ Патріарх Святослав (Шевчук) повідомив про створення в УГКЦ трьох нових митрополій у тому числі Львівської. 29 листопада 2011 року в архикатедральному соборі св. Юрія у Львові відбулася Архиєрейська Літургія з нагоди урочистого проголошення Львівської митрополії Української Греко-Католицької Церкви та інтронізації Митрополита Львівського Ігоря (Возьняка).

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook