У Львові відбувся підсумково-показовий майстер-клас з екстреної медичної допомоги

3 травня 2018р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 3 травня, на базі ВНКЗ ЛОР «Львівський медичний коледж післядипломної освіти» відбувся підсумково-показовий майстер-клас з екстреної медичної допомоги (ЕМД).

Захід організований за підтримки департаменту охорони здоров’я для слухачів груп «Фельдшери (м/с) станцій та відділень швидкої та невідкладної медичної допомоги», «Медичних сестер загальної практики – сімейної медицини» та викладачів з невідкладної медичної допомоги медичних коледжів Львівщини.

Метою майстер-класу є підвищення рівня професійної компетенції  молодших медичних спеціалістів в наданні невідкладної медичної допомоги хворим та потерпілим, а також відпрацювання практичних навичок та вміння діяти в команді під час порятунку.

«Просте накопичення знань і професійна кар’єра перестають бути пріоритетом. Медичні сестри та фельдшери мають вдосконалювати свої знання та вміння, швидко їх оновлювати. Ми стараємось впроваджувати нові форми і методи в післядипломну освіту, створювати не тільки можливості для навчання, а й зацікавити у власному розвитку, професійному вдосконаленні. Я вважаю, що сучасний підхід і капіталовкладення у післядипломну освіту молодших медичних та фармацевтичних спеціалістів – це запорука ефективної діяльності медичної галузі», - зазначила Леся Вовк, директор Львівського медичного коледжу післядипломної освіти. 

Продемонстрували ситуаційні завдання щодо надання допомоги при серцево-легеневій недостатності, при подвійному ДТП та при потраплянні стороннього предмету у диханні шляхи.

По завершенню заходу учасників нагородили подяками за участь в проведенні підсумково-показового майстер-класу з надання екстреної медичної допомоги.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook