Галузь охорони здоров’я області додатково отримає майже 51 млн грн

7 грудня 2021р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 7 грудня, рішенням сесії Львівської обласної ради внесли зміни до Комплексної програми підтримки галузі охорони здоров’я Львівської області на 2021 – 2025 роки.

Як розповів керівник департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис видатки Програми загалом збільшаться на 50 838,8 тис грн.З них: 10 млн грн - кошти обласного бюджету, понад 40 млн грн - кошти державної субвенції. 

Так, 2 млн 100 тис грн спрямували на виплату заробітної плати з нарахуваннями за роботу в умовах простою до завершення поточного року та виплату коштів розрахункових виплат для працівників дитячого протитуберкульозного санаторію «Журавно».

У зв’язку з підвищенням з 1 липня розміру пенсій, 1707,1 тис грн виділили на виплату пільгових пенсій працівникам закладів охорони здоров’я обласного підпорядкування у IV кварталі поточного року.

На оплату поточних видатків КНП ЛОР «Лікарня відновного лікування №2 «Центр реабілітації ветеранів ОУН-УПА «Говерла»  установі виділили  1120 тис грн, а 770 тис грн скерували для КНП ЛОР «Львівська обласна клінічна інфекційна лікарня» для придбання медикаментів, засобів індивідуального захисту та предметів догляду за хворими на гостру респіраторну хворобу COVID-19. Окрім цього,  1 млн 294 тис грн скерували на витратні матеріали та виготовлення тромбоконцентрату для Львівського обласного центру служби крові.

Збільшили видатки і для придбання медичного обладнання, за рахунок видатків бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету, для Львівської обласної клінічної лікарні, зокрема,

- наркозної станції – 1 млн грн

- дизель-генераторної установки – 400 тис грн

- аналізатора – 130 тис грн

- вертикалізатора - 320 тис грн

- 2-х електрокардіографів – 48 тис грн.

Окрім цього, фінансовий ресурс у сумі 1,5 млн грн скерували на придбання апарату для низькопотокової гемодіафільтрації з метою забезпечення роботи підрозділу нирковозамісної терапії відділення анестезіології та інтенсивної терапії КНП ЛОР «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр».

Також передбачено використання коштів субвенцій з Державного бюджету скерованих обласному бюджету в загальному обсязі 40449,7 тис грн.

- Субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам для забезпечення ценралізованою подачею кисню ліжкового фонду закладів охорони здоров’я, які надають стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19 , спричиненою коронавірусом в обсязі 29500,0 тис грн.

- Субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам для закупівлі експрес-тестів для визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2 та наборів для відбору біологічного матеріалу методом полімеразної ланцюгової реакції в обсязі 9900,4 тис грн.

- Субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам для забезпечення оплати поточних видатків спеціальних закладів з надання психіатричної допомоги в сумі 1049,3 тис грн.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook