Львівщина та Південно-Моравський край уклали Угоду про співробітництво (+ВІДЕО)

23 травня 2018р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 23 травня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся із гетьманом Південно-Моравського краю Чеської Республіки Богумілом Шімеком, аби узгодити питання двосторонньої співпраці та підписати міжрегіональну угоду про співробітництво.

Олег Синютка привітав Богуміла Шімека із його першим візитом на Львівщину та ознайомив гостя із динамікою розвитку Львівщини в економічній галузі.

«Львівщина має усі можливості для розвитку у багатьох сферах: від туризму до аграрного сектору, тож підписання Угоди про міжрегіональне співробітництво стане надійною платформою розвитку взаємовигідних відносин між нашими сторонами. Відтак, Львівщина стане багатшою ще на одного регіона-партнера, що у свою чергу свідчить про рівень високої довіри та зацікавленості до неї з боку міжнародного співтовариства», - зазначив Олег Синютка.

В межах зустрічі Богуміл Шімек відзначив високий рівень співпраці між підприємцями обох країн та наголосив на доцільності та актуальності поглиблювати і розширювати контакти між країнами.

«Ми зі свого боку можемо запропонувати співпрацю у багатьох галузях, і раді чути, що Львівська область так активно розвивається, адже це сприяє і розвитку чеського бізнесу. Тому ми зацікавлені, щоб наша співпраця у різних сферах розвивалась. Наша спільна робота – це внесок у вашу незалежність та підтримка вашого проєвропейського курсу», - наголосив Богуміл Шімек.

Під час зустрічі порушили питання співпраці між вищими навчальними закладами та можливості молоді зі Львівщини навчатися у чеських навчальних закладах.

Окрім того, сторони підписали Угоду співробітництво між Львівською областю та Південно-Моравським краєм, в межах якої розвиватимуть партнерські відносини та взаємовигідне співробітництво. Сторони будуть створювати сприятливі умови для здійснення співпраці в економіці і торгівлі, сільському господарстві, охороні здоров’я, освіті, культурі, спорті та туризмі.

 

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook