Укрпошта уклала угоду про будівництво автоматизованого логістично-сортувального центру у Львові

21 вересня 2021р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Сортувальний центр буде збудовано до кінця 2023 року. Угоду про початок будівництва підписали 21 вересня генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський, директор девелоперської компанії «ГО-РА» Юрій Германович за участі голови Львівської обласної адміністрації Максима Козицького.

Новий Львівський автоматизований сортувальний термінал буде знаходитись у місті Пустомити Львівського району, поблизу міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького і поряд із залізничним вузлом. Загальна площа земельної ділянки, на якій буде збудовано автоматизований сортувальний термінал, складає 8 га. Львівський сортувальний термінал стане основним центром обробки і сортування поштових відправлень в Західному регіоні.

«Побудова нового автоматизованого сортувального логістичного центру «Укрпошти» у Львові  означає підвищення конкуренції у галузі логістики, що завжди добре впливає на ринок. Пожвавлення логістичного сектору і новий центр означають також збільшення числа робочих місць, податків до бюджету громади та покращення інфраструктури в районі львівського аеропорту, адже тут має з’явитися нове сучасне підприємство. Здається, ніби не пов’язані речі, але насправді від розвитку експортного напряму Укрпошти, від збільшення потужностей і підвищення якості послуг, залежить і розвиток відділень на місцях, у районах, містах і селах Львівщини. Знаємо, що також Укрпошта зараз нарощує кількість мобільних відділень, що теж є зручним рішенням для віддалених сіл області, а відтак - для кожної людини. Бажаю партнерам, які сьогодні підписали угоду про початок будівництва, швидко, у визначені терміни, якісно та успішно завершити проєкт. А «Укрпошті» - довести, що національний оператор поштового зв’язку може бути успішним, інноваційним і надійним партнером кожного бізнесу і кожного українця, який має потребу у послугах з пересилки», - зазначив голова облдержадміністрації Максим Козицький

За попередніми підрахунками, мінімальний обсяг обробки посилок та дрібних відправлень зросте до 29 тисяч на годину, а листів – до 20 тисяч на годину, що дозволить значно скоротити строки доставки та підвищити якість послуг.

«Львівський сортувальний центр – це «вікно з та в Європу» для українських посилок із західних областей України. Укрпошта системно нарощує обсяги експорту, тому ми зацікавлені в тому, щоб наші клієнти – чи то підприємець, який продає свої товари за кордоном, чи то клієнт, який просто відправляє до Європи друзям чи рідним посилку – обирали Укрпошту для відправки за кордон не лише за помірну ціну, але і за швидкі строки доставки. Новий автоматизований львівський сортувальний термінал дозволить значно скоротити строки отримання чи доставки посилок у країни ЄС чи транзитом до США. Цей новий об’єкт – це новий рівень швидкості сортування та повна автоматизація процесів», - відзначив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

«Львівський Сортувальний Термінал стане цілим комплексом повного циклу обробки відправлень та обслуговування транспорту, включаючи будівлі складу класу А, станцію технічного обслуговування, АЗС, тунельні мийки, які будуть зведені за прогресивними технологіями будівництва з дотриманням стандартів BREEAM. Цей об’єкт сприятиме економічному розвитку регіону. А для Укрпошти стане підтримкою сучасного тренду в поштово-логістичних послугах», - розповів директор компанії «ГО-РА» Юрій Германович.

Відбір підрядника на будівництво сортувального центру проводився через систему електронних закупівель Рrozorro. За умовами тендеру будівництво сортувального центру обійдеться в $ 46 млн з ПДВ. Завершення всіх робіт по зведенню сортувального центру заплановане до кінця 2023 року. Укрпошта та переможець торгів укладають договір оренди терміном 8 років з наступною купівлею-продажем.

Ключові слова:

угодаУкрпошта

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook