Робимо все, щоб наші воїни мали можливість проходити якісну реабілітацію - Президент відвідав реабілітаційний центр «Тисовець»

24 травня 2018р, Новини. Прес-служба ОДА

У ході робочої поїздки до Закарпатської та Львівської областей Президент Петро Порошенко відвідав Центр психологічної реабілітації військовослужбовців у селі Тисовець. Центр розташований на базі навчально-спортивної бази зимових видів спорту «Тисовець».

Уповноважений Президента з питань реабілітації учасників АТО, які одержали поранення, контузію, каліцтво або інші захворювання під час участі в АТО Вадим Свириденко ознайомив Главу держави із функціонуванням спортивного комплексу бази. Також Петру Порошенко доповіли про заходи, що здійснюються для психологічної реабілітації військовослужбовців, продемонстрували кабінети медичної групи. Ознайомився Президент також і з умовами проживання у Центрі. 

Після цього Глава держави поспілкувався із військовими, які зараз проходять реабілітацію в Центрі, та їх родинами. 

«Мені приємно, що тут можуть тренуватися найкращі», - сказав Президент та схвально оцінив умови реабілітації. При цьому він   наголосив, що як Глава держави та Верховний Головнокомандувач робитиме усе можливе, щоб цей центр отримав подальший розвиток.

«Робимо все, щоб наші воїни мали можливість проходити якісну реабілітацію», - сказав Петро Порошенко та зазначив, що спільно з Міністром оборони було прийнято рішення щодо збільшення спроможностей бази «Тисовець» та будівництва ще одного готелю.

Президент принагідно подякував представнику трастового фонду НАТО з медичної реабілітації в України Орхану Муратлі за допомогу у лікуванні та реабілітації українських героїв.

Центр психологічної реабілітації військовослужбовців та їх сімей «Тисовець» розташований у Сколівському районі Львівської області у гірській місцевості.

Для реабілітації українських воїнів використовується навчальна матеріально-технічна база з фізичної культури і спорту та засоби психологічної і фізкультурно-спортивної реабілітації, що в себе включають: діагностику психологічних станів; групові вправи сімейної арт-терапії та розвитку групової згуртованості; надання психологічних консультацій; проведення ранкової фізичної зарядки; виконання фізичних вправ в ігровому та тренажерному залах; катання на гірських велосипедах, роликах, скейтах; здійснення піших прогулянок та на лижах, екскурсій туристичними маршрутами регіону; заняття спортивними та рухливими іграми, тощо.

Ключові слова:

Президент

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook