На Львівщині стартував освітній курс інновацій «Академія директорів – 2018»

30 травня 2018р, Новини. Департамент освіти і науки, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 30 травня, розпочався дводенний освітній курс інновацій в управлінні закладом професійної освіти «Академія директорів – 2018».

Близько сорока директорів та заступників директорів закладів професійно-технічної освіти Львівщини навчатимуть самоменеджменту, фандрейзингу та командоутворенню.

Захід проводять з метою підвищити управлінські компетенції керівників та заступників керівників навчальних закладів.

«Будемо дуже раді, якщо нам вдасться надати імпульс до трансформації та розвитку закладам професійно-технічної освіти, - зазначила директор департаменту освіти та науки Львівської ОДА Любомира Мандзій, - адже підготовка конкурентоспроможних фахівців, які зможуть забезпечити достойний рівень життя та добробуту для себе та України, - серед пріоритетів освітньої реформи».

У програмі «Академії» - визначення актуальних проблем професійної освіти та пошук їх вирішення у форматі «Відкритий простір» (Open Space), надихаючі зустрічі, авторські лекції, дискусійні панелі, майстер-класи та тренінгові сесії за участю фахівців-практиків та кваліфікованих тренерів.

Зазначимо, проект реалізовує департамент освіти і науки Львівської ОДА у співпраці з ГО «Центр соціальних інновацій». Його започатковано у 2017 році, організатори планують навчанням охопити усіх керівників закладів середньої та професійно-технічної освіти Львівщини.

Ключові слова:

навчальний курсосвіта

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook