До Перспективного плану спроможних територіальних громад Львівщини внесли зміни

5 Червня 2018р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 5 червня, на черговій сесії Львівської обласної ради схвалили зміни до Перспективного плану спроможних територіальних громад Львівщини у частині Сокальського району.

Відтак, беручи до уваги висновок постійної комісії з питань дорожнього господарства, інфраструктури, регулювання земельних відносин схвалили зміни до Перспективного плану в частині Сокальського району Белзька, Великомостівська, Сокальська, Червоноградська та Сілецька міські громади.

«На підставі проекту рішення пропонується сформувати 5 громад на території Сокальського району. Усі громади є профіцитні, тож можна передбачити їх активну участь в інвестиційному розвитку регіоні. На підставі підрахунків, кількість населення та пунктів дозволить забезпечити надання освітянських, інфраструктурних, медичних та інших послуг», - зазначив перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

Ухвалені зміни подадуть на розгляд та затвердження Кабінету Міністрів України. Пропонований склад спроможних територіальних громад Сокальського району тут.

Ключові слова:

ОТГСокальський район

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook