Навчально-реабілітаційний центр «Мрія» відзначив 65-річчя

8 Червня 2018р, Новини. Департамент освіти і науки, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 8 червня, відбулися урочистості з нагоди 65-ї річниці заснування Навчально-реабілітаційного центру «Мрія».

З вітальним словом до присутніх звернулася директор департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації Любомира Мандзій.

«Попри деінституалізацію інтернатних закладів, попри трансформацію спеціальної освіти, що має місце в Україні, – ми прекрасно розуміємо, що потреба в такій школі на сьогодні існує, оскільки є діти, які потребують вашої підтримки, корекції, зрештою вашого доброго слова, - зазначила Любомира Степанівна. - Дякую вам усім за вашу щоденну працю і турботу. Бажаю вам натхнення і наснаги, гарного творчого потенціалу».

Головна освітянка Львівщини нагородила Грамотою департаменту освіти і науки директора НРЦ «Мрія» Пирч Галину Іванівну за бездоганну працю, плідну педагогічну діяльність, багатий внесок у галузь корекційної допомоги дітям з особливими освітніми потребами та з нагоди святкування 65-річчя від дня заснування спеціального закладу загальної освіти.

Також Любомира Мандзій вручила Подяку голови Львівської обласної державної адміністрації педагогічному колективу КЗ ЛОР «Навчально-реабілітаційний центр «Мрія» І-ІІ ступенів» за високий професіоналізм, багаторічну працю, вагомий внесок у розвиток системи корекційної допомоги дітям з особливими освітніми потребами та з нагоди святкування 65-річчя від дня заснування закладу.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook