«Живіть. Закохуйтесь. Подорожуйте»: сьогодні у Львові – День відкритих сердець

21 липня 2018р, Новини. Управління туризму та курортів, Прес-служба ОДА

У суботу, 21 липня, в Центрі Шептицького організували День відкритих сердець “Живіть. Закохуйтесь. Подорожуйте”. 

За словами організаторів, така подія поглиблює комунікацію між  людьми з інвалідністю і залучає їх до активних мандрів та спілкування.

До учасників заходу звернувся перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський.

«Дуже приємно, що такі події відбуваються, тому що у нашій буденності, у щоденному вирі подій ми забуваємо про те, що ми у цьому світі не самі. Часто не звертаємо уваги на важливі речі, які нас оточують. Якщо кожен з нас у свій спосіб долучатиметься до доброї справи, кожен зробить маленький крок – разом це грандіозний прорив. Не важливо, чим ти займаєшся – важливо, яка ти людина, твій стержень і незламний дух. Лише сильні духом люди будують країну і створюють майбутнє», - зазначив Ростислав Замлинський.

До Дня відкритих сердець долучилось близько сотні осіб. Усі охочі учасники заходу ділились своїми життєвими історіями  про успіх, створення сімей, захоплюючі подорожі.

«Хочу, щоб усі сьогодні відкрили свої серця до чогось нового. Хочу, щоб ідучи із цього заходу, ви вірили в те, що ваші мрії – це реальність. Сьогодні наші фантастичні спікери із своїми історіями доводять, що незважаючи на певні обмеження, варто продовжувати жити і реалізовувати себе», - зазначила організатор заходу Ярина Янчак.

Cеред спікерів, зокрема  Іван Маслюк – співзасновник фонду здійснення мрій On 3 Wheels, Остап Стадник – громадський діяч, співзасновник ГО “Відкриті серця”, Павло Козак – спортсмен і громадський діяч, Оксана Кононець – модель з інвалідністю.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook