На Львівщині стартувала конференція на тему чистого довкілля

20 вересня 2018р, Новини. Департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 20 вересня, розпочалась конференція "Чисте Довкілля - Здорове Життя. Досвід управління муніципальними відходами в Німеччині. Рекомендації для України".

Захід відбувається за підтримки Федерального міністерства  навколишнього  середовища, охорони природи та безпеки ядерних установок Німеччини.

 У відкритті конференція взяла участь заступник голови Львівської облдержадміністрації Оксана Стоколос-Ворончук.

«Те, що подібна конференція відбувається у нашому регіоні, надзвичайно важливо, адже питання екології і поводження з відходами є у центрі уваги не лише Львівщини, а й усієї України. Нам дуже приємно, що ми можемо переймати досвід у розвинутих країн. А інвестиції, що надходять у наш регіон в сфері екології – це безперечно нові робочі місця та розвиток економіки. Під час сьогоднішніх дискусій обов'язково знайдуться механізми втілення тих завдань, які ми усі перед собою ставимо», - звернувалася до учасників конференції Оксана Стоколос-Ворончук.

В межах заходу презентують сучасні німецькі технології поводження з відходами, а також обіняються думками на експертних дискусіях щодо ефективних моделей поводження з відходами, зменшення відходів, стандартів і технологій поводження з відходами тощо.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook