На Сколівщині урочисто відкрили історико-краєзнавчий музей «Сколівщина»

14 жовтня 2018р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

Сьогодні, у  свято Покрови, відзначення Дня козацтва, створення УПА та Дня Захисника України, в м. Сколе урочисто відкрилио історико-краєзнавчий музей  «Сколівщина». Створено Музей  відповідно до рішення Сколівської районної ради від 17 серпня 2017 року.

Обряд благословення та освячення приміщення та експозицій Музею відслужив  настоятель церкви Святого Великомученика Пантелеймона, військовий капелан о.Володимир Борис.

Для сколівчан та гостей вперше експозиції Музею представили: Теодор Витвицький  - «Духовну Сколівщину», Микола Клепуц та Роман Щур «Національно-визвольні змагання», Ігор Чудійович – «Історію сакральної  Сколівщини» та «Державу  баронів Гределів», Тетяна Зінкевич – «Бойківську світлицю», Василь Приндак –  сторінку НПП «Сколівські Бескиди».Також  присутні  змогли відвідати і  повстанську криївку, яка діє в Музеї.

Пісенно-музичний патріотичний  супровід урочистостей представили хоровий колектив Народного ансамблю пісні і танцю «Бойківщина» та Народний ансамбль народної музики «Файні бойки».

Ключові слова:

музейСколе

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook