Львівський музей історії релігії запрошує на екскурсії

30 березня 2022р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану, експозиція Львівського музею історії релігії зачинена. Але музейники підготували інші науково-пізнавальні заходи, які допоможуть ознайомити гостей і жителів міста з його культурою та історією.

У четвер, 31 березня, о 15 годині відбудеться екскурсія «Релігійне життя Львова XVI–XX століть». Науковці розкажуть історію церкви Успіння Пресвятої Богородиці, про католицькі костели і монастирі бернардинів й домініканців, церкву Преображення Господа Нашого Ісуса Христа УГКЦ, Вірменський кафедральний собор Успіння Пресвятої Богородиці.

Наступної середи, 6 квітня, о 15 годині на екскурсії «Львів на зламі XIX–XX століть» розкажуть як формувався діловий Львів XIX століття. Учасники екскурсії побачать один із найкрасивіших театрів України, будівлю колишнього Галицького сейму (сьогодні – один із найбільших університетів України), пройдуться найстарішим парком, побувають на Святоюрській горі. Прогулянка відбудеться між двома університетами: ЛНУ імені Івана Франка і НУ «Львівська політехніка».

Поринути у минуле, відчути дух Середньовіччя, ще й спробувати розгадати історичні загадки, науковці музею запропонують дітям переселенців на розважально-пошуковому квесті «Середньовічним підземеллям Домініканського костелу». Відповідаючи на запитання екскурсовода, учасники здійснять подорож до князівської в’язниці, побувають у чернечих келіях, побачать знаряддя тортур, які використовували для допитів відьом і чаклунів. Захід відбудеться 5 квітня о 15 годині й 8 квітня о 14 годині і є безкоштовним.

Окрім того, щодня (окрім понеділка) о 15 і 17 годинах музейники проводять екскурсії в підземеллях колишнього Домініканського монастиря.

Місце збору – Львівський музей історії релігії, що на площі Музейній, 1. Ціна екскурсій – вартість музейного квитка.

Важливо!

Оскільки екскурсії відбуватимуться у часі воєнного стану в країні, просимо враховувати заходи безпеки:

  • мати із собою документи, що посвідчують особу;
  • екскурсантів просимо не фотографувати навігацію до об’єктів (інформаційні таблички, тощо) не використовувати позначку геолокації;
  • якщо під час заходів буде оголошена повітряна тривога, перейдемо до укриття.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook