У Яворівському національному парку поділилися досвідом у роботі з дітьми

20 листопада 2018р, Новини. Департамент екології та природних ресурсів, Прес-служба ОДА

На базі Еколого-просвітницького центру Яворівського національного природного парку відбулося виїзне засідання методоб’єднання керівників гуртків туристично-краєзнавчого профілю КЗ ЛОР «Львівський обласний центр краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді».

Засідання пройшло в межах співпраці між природоохоронною установою та центром організації роботи позашкілля. В роботі методоб’єднання взяли участь 11 керівників гуртків Львівської області, зокрема із Самбірського, Старосамбірського, Кам’янка-Бузького, Яворівського, Сокальського районів та м. Львова.

Під час заходу всіх присутніх ознайомили з напрямами діяльності Яворівського НПП, багаторічним досвідом роботи у сфері екологічного просвітництва та шляхами впровадження екологізації населення.

Керівники гуртків «Екологічне краєзнавство», які діють на базі Яворівського НПП представили багатогранність роботи з учнями в гуртку, запровадження різних форм зацікавлення дітей краєзнавством, еколого-просвітницькою роботою та дослідницькою діяльністю.

Гості Яворівського НПП оглянули експозицію музею «Ера». Приємною несподіванкою для керівників гуртків стала участь у майстер-класі з виготовлення воскових свічок, який провів головний природознавець Яворівського НПП Ігор Плесак.

Ключові слова:

Яворівський парк

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook