У Яворівському НПП організували екологічні заходи, приурочені до Дня довкілля

19 квітня 2019р, Новини. Департамент екології та природних ресурсів, Прес-служба ОДА

До Дня довкілля, який традиційно відзначають в Україні у третю суботу квітня, у Яворівському національному  природному парку організували екоквест «Пізнаємо Розточчя: край між двох морів» .

У заходів взяли участь учні опорного закладу «Івано-Франківської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Івана Франка», Лозинського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ»  та Дубровицької ЗОШ І-ІІ ст. Учасники екоквесту пройшли станції «Помилка художника», «Цікаві назви», «Вгадай дерево», «Походження культурних рослин», «Народ скаже як зав’яже», «Різьблена скринька» та фотостанцію «Народні символи», - розгадуючи завдання, які поєднували в собі знання з природної, а також культурної спадщини регіону.

Метою таких квестів є сучасні підходи до навчального процесу та формування таких компетенцій як екологічна грамотність, навчання упродовж життя, провадження здорового способу життя, які можливі лише при поєднанні формальної та неформальної освіти.

Впродовж місяця також відбувались як теоретичні (екологічні бесіди, уроки), так і практичні (прибирання, висадження дерев та квітів) заходи на території Яворівського НПП, присвячені Дню довкілля за участю учнівської молоді, вчителів, представників місцевого самоврядування, громадськості.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook