На Львівщині підбили підсумки інформаційної кампанії "Не жени, Україно!"(+відео)
11 грудня у Львівській обласній державній адміністрації відбулась завершальна прес-конференція інформаційної кампанії «Не жени, Україно!».
Організатори - Міністерство інфраструктури України у партнерстві з проектом, що фінансується ЄІБ, «Модернізація та підвищення безпеки дорожньої мережі в Україні».
«У час, коли відремонтовані дороги несуть за собою не тільки позитив, але й, на превеликий жаль, часте нехтування елементарними правилами безпеки дорожнього руху, така програма набуває особливої актуальності. Нам потрібно донести до свідомості людей, що дотримання правил дорожнього руху, дотримання правил поведінки на дорогах є надзвичайно важливим», - зазначив заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Роман Филипів.
Окрім того, він додав: «Варто подякувати Європейському інвестиційному банку і іншим суб’єктам, які були дотичні до зародження та реалізації кампанії «Не жени, Україно!» . Це дуже важливо, тому що ці зустрічі, бесіди, інформаційні матеріали, які здійснювалися у межах кампанії, дали свій результат. Рівень ДТП на дорогах Львівської області, рівень ДТП з негативними наслідками зменшилась більше, ніж на 20%. Ми думаємо, що у цьому контексті ми будемо продовжувати роботу для того, щоб знизити травматизм на дорогах області».
Голова Представництва Європрейського інвестиційного банку в Україні Жан-Ерік де Загон повідомив присутніх про проект «Модернізація та підвищення безпеки мережі автомобільних доріг в Україні», що фінансується за кошти ЄІБ.
«Коли ми говоримо про безпеку дорожнього руху, безпеку на дорогах, то ми говоримо про покращення життя людей. Ви дійсно впливаєте на життя багатьох людей в країні і саме тому для нашого банку важливо бути набагато ближчими до мешканців і демонструвати те, що ми робимо. Коли ви сплачуєте за парковку у місті, коли у вас є безпека серед пішоходів, які можуть вільно пересуватися по місту, то таким чином ви формуєте зовсім інше хороше середовище», - наголосив Жан-Ерік де Загон.
Також він наголосив, що банк здійснив процес належної перевірки та відібрав 5 місць : Львів, Київ, Харків, Одеса та Дніпро та пізніше до проекту долучили Кам’янець-Подільськ.
«Львів став першим містом, яке зреагувало на наші прохання та подало добре підготовану інформацію для нашого проекту. Зараз ми перебуваємо на стадії оцінки цих підпроектів. Загальна сума, яку ми виділимо на область, залежатиме від того,скільки проектів та які саме буде затверджено. Я дума, що остаточна процедура затвердження відбудеться у січні-лютому наступного року», - додав Жан-Ерік де Загон.
Начальник управління безпеки на транспорті та технічного регулювання Міністерства інфраструктури України Лідія Єлизарова подякувала європейським партнерам та обласним державним адміністраціям та усім дотичним за реалізацію інформаційної кампанії.
«Ми розуміємо, що найвища цінність у державі – це збереження життя людей. Тому дорожня безпека є одним із пріоритетів. Важливою є інформаційна політика у сфері безпеки дорожнього руху. Сподіваюся, що проведена кампанія стане успішним підґрунтям з реалізації заходів, що спрямовані підвищити безпеку дорожнього руху. Зможе підвищити свідомість суспільства та усі учасники дорожнього руху дотримуватимуться усталених правил», - зазначила Лідія Єлизарова.
Зазначимо, що в межах інформаційної кампанії «ВІЧ-НА-ВІЧ» спільно з Патрульною поліцією міста Львова та МО ВГО «Громадський комітет транспортної безпеки у Львівській області» представники департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА відвідали 12 загальноосвітніх шкіл Львівської області . Відтак, здійснили навчання для близько трьох тисяч дітей та двохсот студентів двох навчальних закладів.