У Львові стартував проект «Герої поміж нас. Небесна Сотня»

15 лютого 2019р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 15 лютого, у ліцеї № 28, що на вул. Тютюнників 2 у м. Львів, відбувся перший захід проекту «Герої поміж нас. Небесна Сотня».

Школярі, родини Героїв Небесної Сотні Львівщини, представників влади та громадськості вшанували пам’ять випускника школи, Героя Небесної Сотні, Героя України Володимира Бойківа.

«Я дуже хотіла, щоб на таких заходах були присутні школярі, щоб вони знали своїх Героїв і пишались їхніми подвигами. Найменше, що ми можемо зробити для наших Героїв – пам’ятати, цінувати їх, і те, заради чого вони поклали свої життя», - зазначила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Мирослава Туркало.

Участь у заході взяли участь відомий співак Назар Савко, ветеран війни в Афганістані, ветеран АТО, учасник мистецького проекту «Пісні війни» Олександр Рожко та зразкова музична студія  "Джерело" Центру творчості дітей та юнацтва Галичини.  

Присутні також оглянули виставку «Історії  життя Героїв Небесної Сотні Львівщини», виставку учнівських малюнків, присвячену Революції Гідності, поспілкуватися з рідними та друзями Героїв Небесної Сотні Львівщини, учасниками Майдану.

Зазначимо, започаткований минулого року департаментом з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації проект «День народження Героя Небесної Сотні», цьогоріч має назву «Герої поміж нас. Небесна Сотня» і буде презентуватися у середніх загальноосвітніх школах та інших закладах, де навчалися Герої Небесної Сотні Львівщини. Проект передбачає експонування виставки «Історії  життя Героїв Небесної Сотні Львівщини», створеної в Музеї визвольної боротьби України, та проведення мистецького заходу вшанування пам’яті кожного Героя Небесної Сотні Львівської області.

Організатори: департамент з питань  культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації, Музей визвольної боротьби України.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook