На Золочівщині розпочинають будівництво заводу із виробництва кормів для тварин

27 лютого 2019р, Новини. Відділ інвестиційної діяльності, Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 27 лютого, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із представниками компаній ТОВ “Д-Мікс” та “Royal De Heus Group”, аби узгодити шляхи співпраці.

Під час зустрічі очільник області наголосив на важливості співробітництва зі знаними компаніями та ознайомив гостей із динамікою розвитку сільськогосподарського сектору на Львівщині.

«Залучення нових інвестицій у регіон дозволяє створювати нові робочі місця, наповнювати місцевий бюджет податками, впроваджувати новітні технології та переймати європейський досвід. Окрім того, така знана компанія як “Royal De Heus Group” може бути хорошим промоутером нашого регіону серед інших потенційних інвесторів. Що більше європейський бізнес інтегровуватиметься в Україні, то ближчою буде наша держава до європейських стандартів», - зазначив Олег Синютка.

Гості, своєю чергою, розповіли про історію та напрям діяльності свого підприємства, а також висловили сподівання на успіх спільного проекту.

«Уже протягом майже десяти років ми співпрацюємо із нашими партнерами на Львівщині - ТОВ “Д-Мікс”, і завдяки цій співпраці добре знайомі із регіоном. Вкрай важливо розвивати не лише великі міста, а й сільську місцевість. Дуже приємно, що місцева влада гідно оцінює наш внесок у розвиток регіону, тож новий проект покликаний залучити додаткові надходження в аграрний сектор області», - наголосив власник компанії “Royal De Heus Group” Коен Де Хеус.

Будівництво нового комплексу планують завершити до кінця року.

Довідково:

“Royal De Heus Group” - це компанія, яка була заснована на початку XIX століття у Нідерландах та займає лідируючі позиції в галузі тваринницької промисловості, орієнтована на виробництво та продаж корму для тварин, концентратів та преміксів.

“Royal De Heus Group” працює в більш ніж 75 країнах Європи, Азії, Близького Сходу, Африки та Латинської Америки. Через швидкий ріст виробництва за межами Нідерландів “De Heus Group” став світовим постачальником кормів серед топ-10 компаній постачальників кормів у світі.

Компанія забезпечує роботою понад 6000 людей по всьому світу. Корпоративний штаб “Royal De Heus Group” розташований в Еде - Вагінген (Нідерланди).

Ключові слова:

будівництвозаводкорм

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook