Кран і екскаватор Дрогобицького ЗАК прийняли на озброєння ЗСУ

26 листопада 2020р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Міністерство оборони України прийняло на озброєння Збройних Сил України окремі зразки інженерної техніки, яку виготовляє Дрогобицький завод автомобільних кранів. Такий наказ видало відомство.

Зокрема, йдеться про екскаватор одноковшовий військовий та автомобільний кран.

Інженерна техніка пройшла відповідні випробування, конструкторська та експлуатаційна документація відповідає нормам.

«Ще на початку жовтня, коли я відвідував завод, військовий автокран та екскаватор проходили випробування. А вже сьогодні маємо такий надзвичайний результат, що підтверджує, що наша українське виробництво найкраще. Рішення Міноборони дає всі підстави Львівщині претендувати на збільшення державного оборонного замовлення у наступному році»,-  зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Зазначимо, що екскаватор призначений для відривання котлованів і траншей, а також завантаження та розвантаження конструкцій споруд та будівельних матеріалів під час обладнання позицій військ (сил) і пунктів управління.

Автомобільний кран використовують для виконання завантажувально-розвантажувальних  та монтажно-будівельних робіт зі звичайними та розрядними вантажами.

Нагадаємо, що крановий завод у Дрогобичі - одне з найбільших машинобудівних підприємств в Західній Україні.

Виготовляє вантажопідіймальну техніку. В основному це автокрани, відомі під торговою маркою «СИЛАЧ2, на шасі МАЗ, КрАЗ, FORD Cargo, TATRA. Також баштові крани швидкого монтування, сміттєвози, автогідропідйомники.

Підприємство забезпечує весь цикл виробництва – від виготовлення деталей до фарбування автокрану, реалізує продукцію на внутрішньому ринку, а також в країнах Європи та Азії.

Ключові слова:

завод

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook